Про нас

Розвиваємо вчасно —

«Майстерня знань»

Для кожної події є свій найсприятливіший час. Природою так закладено, що в дошкільному віці дитина має яскраво розвинений інстинкт пізнання світу. У цей золотий період розвитку малюк швидко й легко засвоює будь-які знання, наче губка вбираючи інформацію про світ навколо себе.

aboutUs image
image

Вихованці «Майстерні знань»

Підготовлені до школи

Для малюка початок навчання — це стрес. А підготовка до школи допомагає швидко «включитися»: встигати за програмою, вільно почуватися з учителями та однокласниками.

Ще до вступу в перший клас вихованці «Майстерні» ознайомлені з базовими шкільними предметами: англійською мовою, природознавством, математикою, читанням та граматикою, основами здоров’я, образотворчим мистецтвом.

Ми навчаємо граючись. Навіть якщо малюк узагалі не ходив у садочок, за 8 місяців нашого курсу дошкільної підготовки він буде готовий до вступу в будь-яку школу чи гімназію в Львові!

image

Вихованці «Майстерні знань»

Володіють базовою англійською

Англійська для малюків — це наш профіль. Тому ми вміємо викладати мову цікаво та знаємо, як залучити до навчання діток різного віку — від 1-го до 10-ти років.

Пісні для дітей англійською, театральні постановки, рухливі ігри, перевтілення й асоціації, проста граматика, сучасні методи навчання — ми занурюємо вихованців в англомовне середовище. Таким чином учимо сприймати живу мову на слух, грамотно будувати речення та формуємо правильну британську вимову.

Тому, вступаючи в школу, наші вихованці розуміють базову англійську та висловлюються нею.

image

Вихованці «Майстерні знань»

Займаються спортом і творчістю

«Майстерня знань» — це всесторонній розвиток дітей. Наші вихованці відвідують малювання, музику та вокал, шахи, заняття з ритміки, гімнастики, театральний гурток.

Художня програма розвитку «Майстерні знань» поєднує традиційний живопис і сучасні техніки: від скрапбукінгу та батику до малювання писанок. На заняттях з хореографії формуємо поставу, гнучкість і пластичність.

Ми практикуємо групові та індивідуальні заняття, щоб дитині було комфортно, а результат навчання був найліпшим.

image

Вихованці «Майстерні знань»

Люблять приходити до нас

Дружній мікроклімат — екологічні сучасні меблі, якісні іграшки, яскраві стіни, відсутність гострих кутів, безпечне технічне оснащення — так ми дбаємо про своїх клієнтів: малят і їхніх батьків.

На рецепції є бібліотека, щоб батьки корисно збавляли час за сучасною розвивальною літературою.

Ще ми влаштовуємо спільні свята, адже вони дарують радість і роблять нас ближчими. Протягом року проводимо гучні вечірки й дискотеки; свято Миколая, День матері та День захисту дитини стали нашими традиційними і щораз незабутніми подіями!

Як ми навчаємо

Формуємо групи з 6–8 дітей

У малих групах педагог працює з кожною дитиною

Розробляємо й оновлюємо методики

Щодня втілюємо ідеї Марії Монтессорі та Масару Ібуки

Працюємо з логопедом і психологом

Малюк отримує вчасну консультацію та допомогу

Дотримуємося державної програми

Працюємо з урахуванням вимог Міністерства освіти і науки України

«Майстерня знань»: з нас починається освіта

Якось у США я потрапила на заняття англійської мови для дошкільників української діаспори. То було для мене настільки нове й цікаве, що я вирішила створити такі курси в Україні.


Почалося довге й кропітке збирання та систематизація навчальних матеріалів, розробка власної методичної бази. Я їздила по дитячих садочках, перебирала гори інформації в інтернеті, читала книжки, отримала другу освіту.


Спочатку я викладала англійську мову самостійно, набивала ґулі, відшліфовувала методику викладання. Справа розвивалася. У 2014-му «Майстерня знань» прийняла перших діток.

Тоді я зрозуміла, що розвиток дитини потрібно починати з раннього віку — і що раніше, то краще. У старшому віці знання дитині даватимуться набагато важче, і зусиль треба буде прикласти втричі більше.


Сьогодні наш центр успішно працює і навчає дітей. Ми обираємо найкращі програми, щоденно вдосконалюємо методичну базу, впроваджуємо власні розробки. Ми обладнали тематичні класи відповідно до потреб малюків. Вони просторі та комфортні.


Ми долаємо стереотипи виховання та знаємо, як навчити дитину, як дати їй знання і той впевнений старт, який допоможе їй у майбутньому. Ми закладаємо міцний фундамент для її майбутніх знань.Наталія Заяць, засновниця «Майстерні знань»

Записатися на пробне заняття

Чи буде цікаво дитині на занятті? Перевірте, перш ніж купувати абонемент!
  Форма зв'язку   captcha

   [recaptcha]

   Майстерня знань – дитячий навчальний центр