До всіх записів

Англійська змалечку: тренд чи необхідність?

25 Грудня 2019

Вже у початковій школі від дитини очікують принаймні базових знань з англійської, адже у XXI столітті знання іноземної мови — must have! То коли ж починати її вивчення?

 

Ми у «Майстерні» переконані, що дітям дошкільного віку вивчати нові слова значно простіше, ніж дорослим, адже можливості мислення в цей період надзвичайні! Та, на жаль, така здатність втрачається вже до підліткового віку. Тож чим раніше, тим краще.

 

Як заохотити малечу вчити іноземну мову

 

Навчання в ігровій формі, захопливі відео, навчальні експерименти, змагання — форматів існує безліч. Потрібно лише підібрати той, який буде ефективним для конкретної групи малюків. Щоб створити ідеальне середовище для вивчення англійської мови для дітей, враховуйте їхні вікові особливості, знання та вподобання.

 

 • Починайте вивчати іноземну якомога раніше. Адже малюки, які засвоюють свої перші іншомовні слова ще до 5 років, з більшою ймовірністю говоритимуть без акценту. Так відбувається тому, що в цей час діти вільно розрізняють та можуть відтворити звуки будь-якої мови світу.
 • Зосередьтеся на вивченні звуків, а не букв. Це дозволяє не плутати дитину у словах, які звучать по-різному, але пишуться однаково. Засвоювати правильне написання та читання слів варто тоді, коли малюк вивчить усі звуки та навчиться їх правильно вимовляти.
 • Стимулюйте дитину говорити. Адже розмовляти з помилками — це все одно краще, ніж соромитися практикувати розмовну англійську взагалі.
 • Займайтеся регулярно, адже це допомагає ефективно засвоювати нове та не забувати вже вивчене. Заняття можуть бути й короткими, але постійними.

 

Англійська в «Майстерні»: вчимося, граємося, спілкуємося!

 

Якщо ви відчуваєте, що самотужки навчати малечу англійської — не ваша стихія, довірте це професіоналам. У «Майстерні знань» працюють фахівці з багаторічним досвідом викладання англійської для малюків віком від 1 року до 8.

Групи розділяємо за кількома критеріями: віком малечі, їхніми знаннями та темпом засвоєння інформації. Тож ви можете бути впевненими: малюк займатиметься на рівні з усіма.

Використовуємо елементи програм для вивчення англійської мови, які вже зарекомендували себе: Longman, Oxford Press, Cambridge University Press.

На заняттях організовуємо ігри з використанням англомовних слів, зокрема наш авторський набір мовних карток — «Ключики».

Він складається з 350 карток, які охоплюють слова з 23 лексичних тем. На титульному боці кожної картки є ілюстрація зі словом, на зворотному — його переклад і транскрипція.

В комплекті є й інструкція, в якій ви знайдете правила 9 захопливих ігор з картками для ще більш ефективного навчання.

 

Навчання з картками дозволяє:

 1. збільшити словниковий запас;
 2. запам’ятовувати не лише слова, а й зорові образи;
 3. виявити теми, які потребують додаткового вивчення;
 4. тренувати правильну вимову.

 

Придбати наші картки можна на сайті: Ключики

 

Ми віримо, що людина, яка засвоїла іноземну мову ще в дитинстві, отримує безліч переваг і можливість вільно спілкуватися у будь-якому куточку світу!

 

Обираєте «Майстерню знань» — обираєте свободу спілкування для свого малюка!

 

Чекаємо вас із малечею на пробному занятті! Записатися і дізнатися більше про уроки англійської в «Майстерні» можна на сайті:Англійська мова

Форма зв'язку  captcha

  [recaptcha]

  Майстерня знань – дитячий навчальний центр