До всіх записів

Фізичний розвиток малюка: і для здоров’я, і для інтелекту!

30 Жовтня 2019

Фізичний розвиток малюка: і для здоров’я, і для інтелекту!

Рух — це життя. Звучить банально й ви вже це сто разів чули? Погоджуємося. Але послухайте в 101-й з акцентом на те, що повноцінний розвиток дитини, вибудовування соціальних контактів та її здатність бути відкритою до світу безпосередньо залежить від відсотка рухів на день.

 

Приховані «таланти» руху

 

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує дітям до 5 років постійно рухатися, а не засиджуватися перед телевізором, комп’ютером чи телефоном.

 

Багато з нас звикли вважати, що рух впливає лише на фізичне здоров’я дитини. Більше бігу, активних ігор — і малюк «щеплений» від проблем із зайвою вагою, частих застуд тощо. Втім варто зважати на те, що рухова активність впливає на розумові та комунікаційні навички малюка також. І ранній розвиток дитини нерозривно пов’язаний з її руховою активністю.

 

Для того, аби сприймати нові дані, потрібно давати голові відпочити. Малюк за день отримує настільки багато нової для себе інформації, що дорослим це навіть важко уявити. Тож йому неодмінно треба перемикатися на інші заняття.

 

  1. Вивчаєте з дитиною алфавіт — робіть це в ігровій формі. Наприклад, можна сховати картки з літерами по квартирі й потім шукати їх разом з малечею.
  2. Якщо вчите англійську, робіть це на вулиці під час прогулянки чи походів по магазинах.
  3. І, звісно, не забувайте про коло однолітків. Руханка й ігри у ДНЗ — те, що треба для повноцінного розвитку дитини. Крім того, малюки дуже люблять гратися з іншими й часто надають перевагу командним іграм на кшталт футболу, квача тощо.

 

Коли діти активно проводять дозвілля, вони не тільки бігають і розвивають дрібну моторику. Вони ще й спілкуються, вчаться виражати свої емоції, знайомляться з однодумцями.

 

Рух — це гра

 

Дошкільна підготовка дітей — це не тільки навчання, а й забавки, адже вони допомагають малечі розвиватися фізично. Але якщо змушувати малюка рухатися тільки тому, що ви так сказали, скоріше за все, нічого не вийде. Якщо й вийде, то робитиме він це без задоволення, а поганий настрій негативно впливає на здоров’я дитини. Поцікавтеся, який активний вид дозвілля цікавить саме вашу малечу. Або запропонуйте кілька варіантів на вибір. Завжди можна спробувати їх усі й зупинитися на тому, який сподобається найбільше!

 

Якщо ваш малюк спочатку зацікавився танцями, а потім сказав, що вони йому набридли, розпитайте, чому. Дитина вперто відмовляється ходити? Запропонуйте змінити секцію! Але головне — ніколи не тисніть на малечу й не змушуйте діяти проти її волі.

 

Також у пригоді може стати дитячий садочок. Творчі ігри в ДНЗ, як правило, передбачають залучення кількох малят і проходять у дружній атмосфері. Дітки рухаються, спілкуються та навіть не помічають цього, бо все відбувається невимушено.

 

«Майстерня знань» для рухів, знань і друзів

 

Малеча в «Майстерні знань» не тільки вчиться і знаходить однодумців, а й активно проводить день. Ми гуляємо з дітьми на свіжому повітрі, поміж заняттями робимо руханки, у вільний час дітки можуть бавитися, а ще — записатися на наші додаткові курси. Хореографія для дітей — прекрасний спосіб відволікти малюка від буденності та навчити чогось нового. Розвиток творчих здібностей дошкільників допомагає їм бути впевненими у собі й пізнавати світ зовсім з іншого боку.

 

Знайти хороший центр раннього розвитку дитини у Львові не складно. Але складно знайти той, який підійде саме вашому малюку. Ми у «Майстерні знань» пропонуємо пробне заняття, аби точно впевнитися, що ми підходимо один одному. ?

 

Ознайомитися з нашими курсами, цінами та графіком занять можна на сайті: Ціни та графік

Форма зв'язку



    captcha

    [recaptcha]

    Майстерня знань – дитячий навчальний центр