До всіх записів

Художній гурток — ще одна можливість для розвитку малечі!

21 Листопада 2019

Художній гурток — ще одна можливість для розвитку малечі!

Перші дитячі спроби малювати зовсім не пов'язані з бажанням створити художній шедевр. Все набагато простіше. Якщо провести олівцем, фломастером чи ручкою лінію, вони залишать за собою слід. Для малюків це справжнє відкриття, яке спонукає до наступних експериментів: змішування кольорів, форм, матеріалів і текстур.

Уроки малювання для дітей — не лише розвага, а й можливість для психологічного розвитку. Адже творчість — досконалий спосіб розвивати інтелект, увагу та пам’ять. Ці навички є базою, яка в майбутньому ще не раз знадобиться під час навчання чи роботи.

З чого почати уроки малювання для дитини?

Звісно ж, з основ! Не варто відразу братися за серйозні картини чи вивчати історію мистецтва. Потіште малечу художніми експериментами, майстер-класами, творчими цікавинками.

На цьому етапі важливо не навчити малювати, а розвинути інтерес до процесу, показати можливості художніх технік.

Завдання художньої школи — спонукати дитину формувати образи, які виникають в її уяві, втілювати їх у малюнках, не боятися експериментувати та створювати щось принципово нове.

Чому примус та рамки — вороги творчості

Коли ви вчите дитину творити за усталеними шаблонами, отримуєте лише стандартні образи: будиночок, дерево, кущик, сонечко тощо.

Заохочуйте її створювати малюнки-каракулі. Вони — важливий етап розвитку творчих здібностей дітей. Тож інколи треба просто не заважати та дозволити малюкові творити вільно. Так-так, навіть тоді, коли вам здається, що результат можна вдосконалити.

Щоб зацікавити малечу, подайте їй ідею, запропонуйте оригінальні матеріали для творчості й, звісно ж, подаруйте свободу для створення нових шедеврів.

Як саме малювання розвиває дитину

Творчі заняття суттєво впливають на психологічний розвиток дитини: уяви, сенсорних чуттів, мовлення та мислення.

Як це працює? У процесі малювання дитина використовує досвід, якого вона набула протягом життя. Чим більше малюк грається, спілкується з іншими, пізнає світ, що його оточує, — тим більше ідей для крутої картини.

Художній гурток від «Майстерні знань» — це місце, в якому діти навчаються та малюють без будь-яких шаблонів і рамок. Адже ми прагнемо дарувати юним митцям найцінніше — свободу творчості! Це не означає, що ми не навчаємо діток нових технік чи не знайомимо з відомими витворами мистецтва. Просто ми розуміємо, що насамперед наше завдання — розкрити здібності малят, а не нав’язати їм чуже бачення. 

Програма занять у художньому гуртку включає уроки:

 • живопису;
 • графічного малюнка;
 • аплікації;
 • мистецтвознавства в ігровій формі.


Крім цього, під час занять випробовуємо техніки скрапбукінгу, декупажу, квілінгу, виготовлення іграшок, моделювання, паперопластики, ілюстрування та організовуємо уроки на свіжому повітрі.


Для зручності розділяємо малюків на групи за віком:

 • 3-5 років;
 • 6-8 років.


Подаруйте малечі можливість розвивати свої таланти з «Майстернею знань»!


Записатися на пробне заняття у художньому гуртку можна на сайті: Художній гурток

Форма зв'язку  captcha

  [recaptcha]

  Майстерня знань – дитячий навчальний центр