Форма замовлення

Посібники

Методики, за якими працює «Майстерня знань», потребують навчальних матеріалів. Ми розуміємо специфіку цих інструментів і знаємо, як зацікавити дітей, тому часто розробляємо посібники самотужки. Уся наша продукція націлена полегшити малюкам навчання.

manual-image
manual-image
manual-image
manual-image
manual-image

Картки для вивчення англійської мови «Ключики»

Навчальні картки для вивчення англійської мови — це 350 яскравих карток з англійськими словами для дітей від 1 до 10 років. На картках вміщені 23 лексичні теми. На зворотному боці картки — слово з англійською та українською транскрипцією і перекладом українською мовою. На титульному — ілюстрація до слова.


У наборі також є інструкція з 9-ма іграми для цікавого й ефективного вивчення англійських слів.

manual-image

Робочий зошит «Весна»

Зошит містить завдання та вправи з математики, письма, географії, художньо-естетичного та пізнавального розвитку. Складається з чотирьох розділів: «Наука тітоньки Сови», «Математична скарбничка», «Грамота», «Географія малятко». Всього занять у зошиті — 24.

Для засвоєння пройденого матеріалу наприкінці кожного заняття подані запитання до уроку.

manual-image

English samples for calligraphy

Робочий зошит для тренування правильного та красивого написання літер англійського алфавіту. На кожній сторінці вказане слово на задану літеру з ілюстрацією для кращого запам’ятовування. Малюк обводить контури друкованих букв, таким чином навчаючись правильно та акуратно писати англійські літери.

Форма зв'язкуcaptcha