Форма замовлення

Посібники

Методики, за якими працює «Майстерня знань», потребують навчальних матеріалів. Ми розуміємо специфіку цих інструментів і знаємо, як зацікавити дітей, тому часто розробляємо посібники самотужки. Уся наша продукція націлена полегшити малюкам навчання.

manual-image
manual-image
manual-image
manual-image
manual-image

Картки для вивчення англійської мови «Ключики»

Навчальні картки для вивчення англійської мови — це 350 яскравих карток з англійськими словами для дітей від 1 до 10 років. На картках вміщені 23 лексичні теми. На зворотному боці картки — слово з англійською та українською транскрипцією і перекладом українською мовою. На титульному — ілюстрація до слова.


У наборі також є інструкція з 9-ма іграми для цікавого й ефективного вивчення англійських слів.

manual-image
manual-image

Ключики до математики

Зошит "Ключики до математики" складається із двох частин.

 

Перша частина містить 39 тем занять. Діти ознайомляться з: поняттям множина та однина, геометричними фігурами, типами ліній, математичними символами та іншим. Друга частина містить 41 тему занять. Діти ознайомляться з поняттями: число і цифра, склад числа, додавання, віднімання чисел в межах 10, дроби, час, гроші.

 

Біля виконаного завдання можна клеїти наклейку ключика, що розміщені в кінці зошита.

 

Ціна вказана за 1 ключик

manual-image

Ключики для письма

Зошит містить 42 теми з підготовки та навчання письму, вони позначені символічним ключем. Розроблений для дітей дошкільного віку 5–6 років. Завдання є на ознайомлення з елементами  письма та грамоти: обведення та побудова фігур та графічних елементів, їх штрихування та розфарбовування, написання фрагментів букв.Біля виконаного завдання можна клеїти наклейку ключика, що розміщені в кінці зошита.Ціна вказана за 1 ключик

manual-image

Ключики у світ навколо

Зошит містить 50 тем з навчання та ознайомлення дітей з природою та світом навколо нас. "Ключики у світ навколо" містить різні вправи та завдання для ознайомлення з різноманітністю рослин і тварин в природі, поняттям жива і нежива природа, пори року, час, космос, земля, людина, професії, традиції.


Біля виконаного завдання можна клеїти наклейку ключика, що розміщені в кінці зошита.Ціна вказана за 1 ключик

manual-image

Комплект зошитів "Ключики"

Це є чотири примірника для дошкільної підготовки згідно програми НУШ. Теми позначені символічним ключем. Кожне завдання позначено замком, який діти відкривають, коли його виконують.

 

Біля кожного виконаного завдання можна клеїти наклейку ключика, що є розміщені в кінці зошита, що позначатиме вже виконані завдання (“відкриті замочки”).

Форма зв'язкуcaptcha