До всіх записів

Міні-садок «Майстерні»: місце щасливих дітей

20 Червня 2019

Малеча вже з садочка починає отримувати захопливі спогади про свій перший колектив ровесників. Пригадуєте спільні ігри на майданчику, цікаві заняття, поробки чи веселі свята? Якщо так, то впевнені, що садочок вам подобався, а навчальний процес захоплював.

У міні-садочку на базі «Майстерні знань» заняття проходять за насиченою програмою, спрямованою на активний розвиток дитини та організацію корисного відпочинку в перервах між навчанням.

 

Заняття побудовані на сучасних методах навчання з використанням програм світового рівня.

 

1. Методика Марії Монтессорі: дати малечі свободу розвиватися у зручному для неї темпі та напрямку.

 

  • У будь-якій навчальній групі «Майстерні знань» — не більш як 10 дітей, що дає змогу педагогам «підлаштуватися» під особливості кожного малюка. Так ми дбаємо про комфортний індивідуальний розвиток дитини.

 

2. Методика Масару Ібуки: вивчати можна будь-що, головне — упакувати інформацію у формат, який здатна сприйняти малеча.

 

  • На заняттях ми вивчаємо англійську мову, слухаємо музику світових класиків, читаємо казки, обговорюємо природні явища, особливості різних країн тощо. Все це — в доступній для малят ігровій формі навчання.

 

3. Методика Глена Домана: стимуляція органів чуття допомагає збільшити рівень мозкової активності малюка (основа цієї програми — ілюстровані навчальні картки).

 

  • На базі цієї методики фахівці «Майстерні знань» розробили мовні картки «Ключики», з якими малюки засвоюють англійські слова з 23 лексичних тем. Замовити картки можна на сайті: Посібники

 

4. Методика Миколи Зайцева: навчати дітей не букв, а відразу складів.

 

  • Вихованці «Майстерні» активно використовують ці кубики на уроках з читання. Вони не лише допомагають збільшити словниковий запас, а й розвивають пам’ять, логіку та дрібну моторику рук.

 

5. Методика Сесіль Лупан: багатопрофільне навчання слід організовувати так, аби воно було цікавою грою, а щойно малюкові стане нудно — урок закінчився.

 

  • Вихователі «Майстерні» застосовують різноманітні навчальні ігри та заохочують малят до занять, зважаючи на вподобання, настрій і бажання кожного з них. Адже якщо дитині цікаво, вона значно швидше засвоює нові знання.

 

Крім вищеописаних методик, на заняттях в міні-садку ми використовуємо і сучасні програми розвитку дитини: «Я у світі», «Впевнений старт», «Англійська мова для дошкільнят», Longman, Oxford Press, Cambridge University Press.

У вільний від занять час ми організовуємо:

  • гімнастику або танці;
  • перерву на ланч і чай на травах;
  • читання казок, перегляд мультфільмів;
  • малювання і цікаві досліди.

 

 

Навчальні групи розділяємо за віком: 3-5 та 5-7 років. Якщо бажаєте залишити дитину на кілька годин у сучасному дитячому садку, який їй точно сподобається, — звертайтеся! Наші малята завжди раді новим друзям.

Дізнатися графік і ціни та записати дитину в дитячий садок «Майстерні знань» можна на сайті: Міні-садок

 

 

 

Форма зв'язкуcaptcha