До всіх записів

Міні-садок у «Майстерні»: місце для гармонійного розвитку дитини

27 Лютого 2019

Міні-садок на базі «Майстерні знань» — це не просто місце, де можна залишити дитину на декілька годин. Це центр всебічного розвитку дитини, дошкільна підготовка, а також новий крок до соціалізації. Плюс такого формату навчання у тому, що всі згадані процеси відбуваються нерозривно.


Що міні-садочок дасть вашій дитині

  • Самостійність. У садочку малюк вчиться відповідати за свої дії, слова, привчається їсти самотужки, вдягатися й озвучувати власні потреби.
  • Режим. Малюк зможе привчитися їсти за графіком, приділяти увагу навчанню і відпочинку.
  • Підготовка до школи. Наш міні-садочок — це не тільки про розваги, а й про навчання для дітей. Що раніше малюк почне засвоювати знання, здобувати навички, то легше йому буде сприймати інформацію у школі.
  • Нові знайомства. Якщо малюк виходить гуляти лише на кілька годин і тільки під вашим наглядом, йому може бути складно завести знайомства. У міні-садку збираються дітки приблизно одного віку, тож вони легко можуть знайти спільну мову за забавками.
  • Фізичний розвиток. Сидіння перед телевізором чи активний відпочинок після навчання? Ми надаємо перевагу другому варіанту, тож дитина отримає свою дозу руху на день.
  • Індивідуальний підхід. У групах міні-садку не більше 10 дітей, тому кожен малюк може поспілкуватися з педагогом, якщо виникне потреба.

Як дитина адаптується до садочка

Наш міні-садок — це щось нове для дитини, тому іноді реакція може бути не зовсім позитивною. Звісно, все залежить від характеру малюка і того, чи був у нього подібний досвід. Але зазвичай період адаптації розділяють на три стадії:

  1. Дитина різко реагує на ДНЗ, колектив, обов’язки. На цьому етапі вона може капризувати й відмовлятися ходити до садочка.
  2. Малюк краще орієнтується у тому, чому він ходить до садка, починає взаємодіяти з однолітками.
  3. Активний процес інтеграції в колектив, уважність на заняттях, демонстрація талантів і розвиток творчих здібностей дітей тощо.

Деякі діти можуть пройти ці етапи за кілька днів, декому потрібен місяць і більше. І це нормально, адже кожен малюк — індивідуальність.


Міні-садок на базі «Майстерні знань»

Навчання в міні-садку на базі «Майстерні знань» відбувається за методиками Марії Монтессорі, Масару Ібуки, Глена Домана, Миколи Зайцева, Сесіль Лупан та інших педагогів. Усі вони враховують особливості сприйняття, запам’ятовування, уважності малюка та сприяють індивідуальному розвитку дитини. Крім цього, в програму занять включена англійська мова для дітей.

У наш приватний дитячий садок ми приймаємо малечу віком від 3 до 7 років. Працюємо в ранкову та вечірню зміни, а час перебування малюка в міні-садочку — до 5 годин. Заняття проходять в обох наших філіях: на вул. Городоцькій, 225 та вул. Кн. Ольги, 98К.


Записатися до міні-садка, переглянути ціни та графік можна на нашому сайті: Міні-садок.


Форма зв'язкуcaptcha