До всіх записів

Мовні картки від «Майстерні знань»: посібник з англійської для дітей від 1-го року

3 Липня 2018
У наборі є 350 карток для вивчення англійської мови для дітей, які містять 23 лексичні теми з оптимальною кількістю слів розмовної англійської. Картки поділяються на тематичні розділи, кожен з яких забарвлений своїм кольором. На титульному боці картки — ілюстрація до слова. На зворотному — слово з перекладом українською, з англійською та українською транскрипціями.

 

Чому ми створили власні мовні картки

Англійська мова — це одна з провідних дисциплін у «Майстерні знань», ми викладаємо її від дня заснування центру. За 4 роки спробували різні методики, широко застосовували мовні картки. Часто ми були розчаровані їхньою якістю: деякі мали некоректний переклад та ілюстрації, які дітям було важко сприймати, або в них були відсутні транскрипція чи транслітерація (це критичний мінус для батьків, які не знають англійської, оскільки з картками потрібно працювати і на заняттях, і вдома).

Позаяк в «Майстерні» ми особливу увагу приділяємо навчанню англійської для малюків, то якісний і практичний навчальний продукт є не забаганкою, а необхідністю. Щоб зробити заняття з раннього розвитку дитини в «Майстерні» більш ефективними, ми вирішили створити мовні картки, які би полегшували навчання для дітей та були придатними для занять удома.

 

А тепер — про деталі

Ми прагнули зробити картки максимально простими та зручними, адже вони розраховані на дітей від 1 до 10 років. Тому виготовили їх з безпечного екологічного матеріалу та яскраво ілюстрували. Ми також подбали про компактний розмір — картки легко поміщаються в дитячих долоньках.

Особливо ретельно ми попрацювали над ілюстраціями. Нам важливо було зробити малюнки простими та зрозумілими. У процесі роботи ми влаштовували опитування серед наших учнів і батьків: що саме вони бачать на картці? Якщо відповідь була неоднозначною, ми змінювали ілюстрацію (наприклад, на одній картці був зображений холодильник, а дехто з опитуваних бачив на малюнку робота: ми замінили зображення, щоб діти не плуталися).

 

Як вивчити мову за нашими картками

Інтерактивний спосіб навчання — найефективніший варіант вивчення англійської мови для дітей дошкільного віку. Завдяки навчанню в ігровій формі дитина краще засвоює інформацію, їй цікаво запам’ятовувати літери та слова, пробувати будувати з ними речення. Аби уроки англійської для дітей були максимально цікавими та ефективними, ми додали до набору інструкцію з 9-ма простими розвиваючими іграми.

 

Де придбати картки?

Картки для вивчення англійської мови можна замовити на нашому сайті в розділі «Посібники для дітей»: «Посібники»

Ціна набору: 580 грн.

Форма зв'язкуcaptcha