До всіх записів

Наша віра в дітей – це їхній успіх в майбутньому

10 Січня 2019
Авторка: Тетяна Латишева
 

На посаді адміністратора працюєш як з дітками, так і з їхніми батьками. Бути вихователями, вчителями, дорослими, які супроводжують дитяче зростання, – і радісно, і бентежно, і непросто.

Сім’я – основа виховання дитини

Перша школа виховання – це сім’я, де діти отримують базові знання про навколишній світ.

Те, ким стане людина в майбутньому, визначається в її дитинстві. Існують, звичайно, вроджені схильності та обдарування, – розвинуться вони чи зів’януть багато в чому залежить від виховання та індивідуального розвитку дитини. Ось чому сім’я є основою виховання. Щодня спілкуючись з батьками, ще раз впевнююсь в тому, що всі різні, в кожної мами або тата особисте бачення і усвідомлення дій стосовно своєї дитини.

Віра батьків у свою дитину – це найголовніше

На мою думку, батьки мають вселяти віру в те, що їхній малюк має цілковите право жити без ярликів і обмежень, а найосновніше – це віра в те, що в нього або в неї обов’язково все вдасться. Можливо, не так, як це бачать дорослі, але обов’язково вдасться.

Є великий відсоток батьків, які після одного заняття роблять поспішні висновки: що дитині ще зарано, що вона не сприймає, їй не цікаво. Саме в такий спосіб дитина змалечку бачить приклад того, як можна легко здатися, не довести почате до кінця. Коли нарешті вдається достукатись до такої аудиторії батьків, згодом вони усвідомлюють, що дитина хоче і може, їй лише було потрібно трошки більше часу. Позитивним моментом є те, що багато дорослих після таких ситуацій переоцінюють свою поведінку, в них з'являється віра у своїх малюків, а це – найголовніше.

Зберігати позитивне налаштування і мотивацію – це запорука майбутнього успіху. Будьте впевненими та передавайте це відчуття своїм дітям, і очікуваний результат з'явиться набагато швидше!

Приходьте з малечею в «Майстерню знань» – ми дбаємо про комплексний розвиток дітей. «Майстерня» виконує кілька «ролей» відразу: це і ранній розвиток дітей, і уроки англійської для малюків, і дошкільна підготовка дітей, і сучасний дитячий садок, і розвиток творчих здібностей дітей – в нашому дитячому навчальному центрі є різноманіття курсів для дітей 1-8 років. Ми проводимо навчання в ігровій формі та турбуємося про те, щоб кожен з малюків був вмотивований і показував успіхи в навчанні. Ми щиро любимо те, чим займаємося, і впевнені, що працювати з дітьми потрібно насамперед за покликом душі. Будемо раді бачити вас і ваших малят на заняттях!

Форма зв'язкуcaptcha