До всіх записів

«Наука тітоньки Сови» — комплексний розвиток у форматі гри

6 Листопада 2019

Курси з раннього розвитку дитини ось вже кілька років є «гаряченькою» темою для батьків. Одні вважають, що без яких можна обійтися, інші переконані, що це цікавий формат навчання, який підходить навіть для немовлят.

 

Попри всі «за» і «проти», саме у дошкільному віці мозок малечі найбільш активний та готовий сприймати знання. Звісно ж, стиль викладання для дітей буває різним. За допомогою нудних лекцій ви точно не зацікавите, а тим паче нічому не навчите малюка. Однак навчання в ігровій формі дозволяє сприймати процес не як рутину, а як розвагу! Розвивальні заняття від «Майстерні знань» — це саме такий формат. Ми ставимо перед собою ціль не лише навчити малюків, а й розвинути в них любов до навчання!

 

«Наука тітоньки Сови»: для кого цей курс

 

Це комплексне навчання для дітей віком від 3 до 5 років. Заняття тривають 2,5 години та складаються з кількох блоків.

  1. Математика. Вчимо малечу лічити, розв’язувати найпростіші задачки, розрізняти основні геометричні фігури.
  2. Англійська мова. Починаємо з базових слів, запам’ятовуємо вірші, дивимося мультфільми, організовуємо ігри та слухаємо пісні для дітей англійською. Під час занять залучаємо усі органи чуття маленьких учнів.
  3. Розвиток дрібної моторики рук. Працюємо з тістом, пластиліном, папером, а також малюємо, розфарбовуємо та витинаємо. Періодично влаштовуємо тематичні майстер-класи.
  4. Вивчаємо базовий матеріал. Наприклад, абетку, кольори, дні тижня, місяці, пори року тощо.

 

Щоб заняття не набридали малечі, ми постійно урізноманітнюємо їх, комбінуємо, чергуємо та оновлюємо методи навчання.

 

Загалом схема занять курсу «Наука тітоньки Сови» така:

  • «Мудра казка тітоньки Сови». Разом з дітьми переглядаємо короткий навчальний мультик та обговорюємо побачене. Аналізуємо вчинки героїв мультфільму та розповідаємо малюкам, як потрібно діяти у тих чи інших ситуаціях.
  • Пізнавальний розвиток дітей. Під час занять цього блоку розбираємо основи шкільної програми: цифри, літери, звуки. Наприклад, для розвитку навички читання використовуємо знамениті кубики Зайцева.
  • Англійська мова. На таких уроках використовуємо лише іноземну. Так ми занурюємо малечу в іншомовне середовище та вчимо використовувати мову більш невимушено. І, звісно ж, використовуємо в навчанні наші авторські мовні картки «Ключики».
  • Ритміка, музичні заняття, робота з логопедом. Кожного тижня проводимо одне з таких занять, залежно від потреб конкретної групи та особливостей навчальної програми.

 

«Наука тітоньки Сови» — це навчання для допитливих малюків, яким цікаво все на світі. Під час наших занять ми невимушено пояснимо, чому падає сніг, разом розберемося, як працює автомобіль, та наочно покажемо, чим квадрат відрізняється від куба. Адже найкраще навчання — це гра, експерименти та практичні заняття! І ми можемо показати це на прикладі занять у «Майстерні».?

 

Детальніше про курс читайте на сайті: Наука тітоньки Сови

Форма зв'язкуcaptcha