Правила для батьків

 1. Перед заняттям переконайтеся, що малюк здоровий.
 2. Усім буде спокійніше, якщо ви приходитимете на заняття завчасно (за 5–10 хвилин до початку).
 3. Малюки сумують, коли їх забирають останніми. Приходьте за дітьми за 5–10 хвилин до закінчення заняття.
 4. Подбайте про те, щоб дитині було зручно на заняттях: візьміть змінне взуття або шкарпетки.
 5. Якщо вашому малюкові менше 3-х років, приходьте на заняття разом із ним. Дітки від 3-х років самостійніші: будемо раді бачити вас разом на пробних заняттях і наших святах.
 6. Щоб забронювати місце в групі, потрібно оплатити місячний абонемент. Оплата за абонемент чи заняття завжди відбувається наперед.
 7. Не хвилюйтеся, якщо через хворобу чи іншу поважну причину малюк пропустив заняття. Поки діє поточний абонемент, пропущені заняття (не більше двох) можна відвідати з паралельною групою або в групі, яка підходить дитині за віком (якщо є вільне місце).
 8. Ми дбаємо про безпеку та здоров’я дітей протягом занять. До і після занять відповідальними за своїх малюків залишаєтеся ви — батьки.
 9. Якщо малюк щось зламав чи розбив (завдав «Майстерні знань» матеріальних збитків), витрати відшкодовують батьки.
 10. Пильнуйте свої та дитячі речі, оскільки ми не зможемо допомогти, якщо вони загубляться.

Політика використання даних

Нагадуємо, що, залишаючи нам свої контактні дані, ви погоджуєтеся на їх обробку, використання та розсилку новин з нашого сайту.

«Майстерня знань» збирає тільки ті персональні дані (наприклад, ім’я та прізвище, адресу електронної пошти, номер контактного телефону тощо), які свідомо та добровільно надані суб’єктом персональних даних.

«Майстерня знань» використовує загальноприйняті стандарти технологічного й операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Однак, попри всі зусилля, ми не можемо гарантувати абсолютну захищеність від будь-яких загроз, що виникають поза віданням «Майстерні знань».

Проте «Майстерня знань» забезпечує застосування всіх відповідних зобов’язань з дотримання конфіденційності, а також технічних і організаційних заходів безпеки для запобігання несанкціонованого або незаконного розголошення або обробки такої інформації та даних, їхньої випадкової втрати, знищення або пошкодження.

Зберігання, обробка та використання персональних даних здійснюється згідно з законом України «Про захист персональних даних».

Записатися на пробне заняття

Чи буде цікаво дитині на занятті? Перевірте, перш ніж купувати абонемент!
  Форма зв'язку   captcha

   [recaptcha]

   Майстерня знань – дитячий навчальний центр