До всіх записів

Ранній розвиток малечі: як не переборщити

30 Вересня 2019

Ранній розвиток малечі: як не переборщити

Кожні батьки прагнуть дати своїм малюкам найкращі шанси на успіх у дорослому житті. Та іноді замість того, щоб розвивати свою малечу, вони перенавантажують її непотрібними знаннями.

 

Найчастіше помилки в організації розвивальних занять для дітей доволі схожі. Наприклад:

 

 • Використання всіх технік одразу. Навіть якщо вони заперечують одна одну, а дитина не розуміє, чого від неї хочуть. Спробуйте навчати її поступово за принципом «від простого до складного».

 

 • Підбір методик, які не підходять малечі за віком. Як не крути, трирічному малюкові важко здійснювати математичні розрахунки чи вчитися писати. Його мозок і тіло ще не готові до цього. Обирайте заняття, зважаючи на вікові особливості. Так ви точно не прогадаєте з доцільністю обраних вправ.

 

 • Погано підібраний формат занять. Одні діти люблять читати книжки, інші хочуть отримувати знання на практиці, треті можуть навчатися лише в колективі. Не потрібно нав’язувати свій варіант малечі. Навіть якщо зі старшою дитиною він працював.

 

 • Відсутність регулярності занять. Заняття можуть тривати навіть 15-30 хв, та якщо вони систематичні, дитина швидше засвоюватиме матеріал. А ще регулярні уроки дисциплінують малечу.

 

Щоб дитина займалася за ефективною програмою, ми радимо батькам:

 

 1. Записати її на курси з раннього розвитку. Там дитина не лише зможе навчатися, а й розвиватиме соціально-побутові навички.
 2. Навчитися проводити розвивальні заняття самостійно. І в результаті не лише навчати свою дитину, а навіть перетворити це вміння на заробіток.

 

«Майстерня знань» презентує новий курс навчання для дорослих, в якому поєдналися теорія та практика роботи з дошкільнятами!

 

Курс «Майстерня педагогіки» триває 6 тижнів. За цей час слухачі зможуть:

 

 • отримати теоретичні знання, які досвідчені педагоги набували роками;
 • засвоїти методики, які успішно використовують у дошкільних закладах;
 • розвивати базові практичні навички роботи з дітьми під час теоретичних занять;
 • здобути реальну практику роботи з дітьми дошкільного віку;
 • створити авторський дипломний проєкт, який стане в пригоді при роботі з малечею.

 

Тож якщо ви бажаєте дізнатися про особливості розвитку малечі більше та вміти застосувати ці знання на практиці — чекаємо на вас у команді «Майстерні педагогіки».

 

Курс стартує вже 4 жовтня!

 

Детальніше про програму, графік і вартість курсів читайте на сайті: Майстерня педагогіки

Форма зв'язкуcaptcha