До всіх записів

Ранній розвиток: як не схибити, знайомлячи малюка зі світом

31 Жовтня 2018

Перші три роки дитини: без практики — ніяк


Помилка, яку найчастіше роблять батьки, коли йде мова про ранній розвиток дитини: дають їй або забагато інформації, або інформацію, яку дитина не може практикувати та застосовувати «тут і зараз».


Дітям до 3 років важливо давати насамперед «інстинктивні» знання: вивчення кольорів, запахів, тварин і рослин, предметів тощо. Ці знання малюк застосовує чи не щоденно, а тому в пам’яті вони залишаються постійними «жителями». Для складнішої інформації прийде свій час.


Чотири кроки до ефективного засвоєння знань малюком:

 • Поступово ускладнювати інформацію.
 • Регулярно повторювати вивчене.
 • Застосовувати знання на практиці.
 • Візуалізувати та подавати матеріал через розвиваючі ігри.


Роль навчальних методик у ранньому розвитку дитини


Суть навчальних методик у тому, щоб допомогти дитині пізнати світ, навчити її взаємодіяти з навколишнім середовищем, розкрити в ній допитливість, визначити здібності до конкретної сфери діяльності, навчити комунікації з соціумом.


Педагоги «Майстерні знань» застосовують сучасні методи навчання, поєднуючи різні підходи та вибираючи з кожного найкраще. Як це працює:

 1. За методикою М. Монтессорі ми розвиваємо комунікативні навички дітей та вчимо взаємодіяти з людьми різного віку та статусу.
 2. За методикою Г. Домана робимо акцент на інтелектуальному розвитку дітей.
 3. За допомогою кубиків Зайцева вчимо малюків розмовляти та читати.
 4. За порадами М. Ібуки розвиваємо в дітей вміння міркувати, оцінювати та сприймати інформацію, піклуємося про творчий розвиток дітей.
 5. За методикою С. Лупан стараємося зацікавити діток навчанням, зважаємо на їхні емоції, бажання та захоплення в конкретний момент.


Ранній розвиток дитини в «Майстерні знань»


Дитячий навчальний заклад «Майстерня знань» проводить навчання в ігровій формі — це найкращий спосіб подачі знань дітям до 3 років. Навчальні ігри на заняттях з раннього розвитку дитини «Зернятко» спрямовані на:

 • розвиток дрібної моторики рук: ми використовуємо пальчикові фарби, екотісто, шнурування, прищіпки, ґудзики, пісок, крупи, бобові та багато інших матеріалів;
 • розвиток мовлення: вивчаємо віршики, співаємо, граємо в мовленнєві ігри, проводимо логопедичні заняття;
 • розвиток зорового сприйняття, слуху, смакових і тактильних відчуттів: вивчаємо кольори, форми, властивості предметів, їхнє розташування в просторі;
 • вивчення англійської мови для дітей;
 • творчий розвиток дітей: малюємо, ліпимо, співаємо, танцюємо.


Приводьте своїх малюків на розвиваючі заняття для дітей в «Майстерню»: ми завжди дбаємо про ефективний, цікавий та всебічний розвиток дитини! Записуйтеся та читайте більше про курс «Зернятко».

Форма зв'язкуcaptcha