До всіх записів

Роль дитячого навчального закладу в розвитку дитини

13 Березня 2019

Роль дитячого навчального закладу в розвитку дитини

Авторка: Оксана Стисло

 

Малюк — це чистий аркуш, на якому дорослі можуть «записати» все, що завгодно. Тому важливо, щоби всебічний розвиток дитини був гармонійним, а займалися ним професіонали.

 

Вихователь — друг і помічник

Для дошкільника важливим є особливий зв'язок саме з вихователем, адже у ранньому віці дитина ще не має тривких і розвинутих взаємин з дітьми. Якщо у малюка був хороший вихователь у ДНЗ, а дошкільна підготовка не була проблемною, то і вчитися він піде із задоволенням. Дитина знатиме, що дорослі завжди зрозуміють і допоможуть.

Вихователь — та людина, яка знайомить малюка з навколишнім світом. І робити це він має стримано — не можна «зриватися» на дитину навіть коли доводиться повторювати одне й те саме кілька разів. Крики й вимоги тільки відштовхнуть малюка від виконання завдань. Як зазначав польський педагог Януш Корчак: «Вихователь не сковує, а звільняє, не ламає, а формує, не пригнічує, а підносить, не диктує, а вчить, не вимагає, а запитує».

Ще одна ключова функція вихователя — виявлення сильних і слабких сторін дитини. Для кожної мами й кожного тата їхня дитина найкраща, тож батьки не завжди можуть об’єктивно оцінювати малюка. Через це навчання для дітей у майбутньому може перетворитися на тортури й не приноситиме користі. Тому у гру вчасно має вступити вихователь, адже він може подивитися на малюка зі сторони.

 

Дитячий садок вчить спілкуватися і формує цінності

Дитячий навчальний заклад — це інститут соціалізації, в якому створено умови для особистісного розвитку дитини, здатності пристосовуватись до оточення тощо.

Соціалізуючись, дитина засвоює форми спілкування, поведінки, адаптується до соціуму, отримує ціннісні орієнтири та ін. Тому в будь-якому центрі розвитку дитини важлива роль має приділятися вдосконаленню вмінь та навичок, освіті малюків. Враховуючи ці фактори, можна сміливо стверджувати, що діти у садочку розвиваються краще, ніж вдома, а підготовка до школи проходить легше.

 

«Майстерня» — розумний вибір для розвитку вашого малюка

«Майстерня знань» — це сучасний дитячий навчальний центр, ефективні програми розвитку для малечі, територія ігор та багато іншого. Ми дбаємо про комплексний розвиток дітей, який має бути гармонійним, усестороннім і направленим на розкриття внутрішнього потенціалу дитини. Саме тому в роботі з вихованцями ми застосовуємо як власні навчальні програми розвитку дитини, так і методики Марії Монтессорі, Масару Ібуки, Глена Домана, Миколи Зайцева, Сесіль Лупан та інших педагогів.

 

«Майстерня» завжди рада новим учням! Приходьте до нас в гості, записуйтеся на пробні заняття і будьте впевнені, що з нами ваш малюк розвиватиметься у правильному напрямку. Переглянути наші ціни та графік занять можна тут: Ціни та графік

Форма зв'язкуcaptcha