До всіх записів

Садок повного дня у «Майстерні»: що чекає на малечу й батьків

23 Серпня 2019

Садок повного дня у «Майстерні»: що чекає на малечу й батьків

А ви пригадуєте свій садочок? Сьогодні такий заклад більше не мусить асоціюватися з манною кашею, ненависним денним сном чи суворими вихователями. Ба більше: тепер це місце, в якому малечі спокійно та затишно.

Садок повного дня від «Майстерні знань» — заклад, де дитина почувається почутою, захищеною. Заклад, де дитині цікаво. Ми прагнемо не просто дати нові знання малюкам, а й прищепити любов до навчання.

А гайда у «віртуальний» тур садочком з нами — і самі побачите, що чекає на вашу малечу!

 

Зустрічаємося у «Майстерні»

 

О 8:30 ми відкриваємо двері для батьків і діточок. Далі малеча розходиться по своїх групах, де за неї відповідають двоє вихователів (оскільки групи у нас до 15 малюків, займатися з дітками значно простіше).

Офіційно день у садочку починається з ранкової гімнастики, яку проводить професійний фітнес-тренер.

Далі — сніданок. Усі продукти, з яких готуємо страви, сертифіковані. А збалансоване та різноманітне меню складає дитячий дієтолог.

 

Навчаємося у грі

 

Після сніданку дітки йдуть вчитися. Але не строго сидіти за партами, а гратися і через забавки засвоювати англійську, математику, фінансову грамотність, краєзнавство, грамоту та читання. Наші методики добре знайомі тим, хто з «Майстернею» вже не перший рік. ?

Та самим навчанням не обходимося. Його чергуємо із творчими заняттями: музикою, хореографією, вокалом і малюванням. Тут малеча проявляє себе сповна, адже тільки через різні стилі та техніки можна виявити творчі здібності.

 

Гуляємо лише в безпеці

 

Та що за навчання без відпочинку? Аби малюки прагнули засвоювати нові знання, вони мають активно рухатися і періодично відволікатися від науки. Для цього гуляємо на закритому майданчику, де дітки дихають свіжим повітрям і грають в активні ігри.

 

Погуляли — треба й поїсти

 

Прогулянки прогулянками, але ними ситий не будеш. Тож після вулиці ведемо дітлахів обідати, а потім вкладаємо спати (до речі, в «Майстерні» одноповерхові індивідуальні ліжка?).

Якщо ж сон не для вашого малюка, організовуємо спокійне дозвілля.

 

День довгий, тож рухаємося і вчимося багато

 

Аби гарно прокинутися після сну, малеча займається гімнастикою. А після фізичних вправ береться до пізнавальних занять. Все навчання проводимо в ігровій формі, бо це найкращий вибір для дітей 3-6 років. Формат не лише спрощує навчальний процес, а й закріплює уявлення про те, що вчитися цікаво.

Після легкого перекусу знову йдемо на вулицю — активне дозвілля на свіжому повітрі важливе. Прогулянка ж поступово переходить у новий блок занять, а далі — вечеря.

 

Обирають малюки

 

Після вечері у малечі вільний час. Однак це зовсім не означає, що вони будуть нудьгувати. Це значить, що ми робитимемо те, що попросять діти (у межах розумного, звісно ?). А малеча так навчиться приймати рішення.

 

Додаткові «плюшки»

 

Усі батьки хвилюються за малюків. «Майстерня знань» це розуміє, тому у нас працюють охоронці, а також медсестра.

За потреби організовуємо додаткові заняття з психологом чи логопедом.

 

Фінансові питання

 

Вартість перебування у садочку повного дня «Майстерні знань» залежить від локації:

  1. вул. Городоцька, 225 — 4500 грн + 130 грн/день за харчування.
  2. вул. Кн. Ольги, 98К — 5000 грн + 130 грн/день за харчування.

Крім того, потрібно сплатити вступний внесок — 2000 грн. Ці кошти йдуть на закупівлю матеріалів, книжок та іграшок для малечі.

Аби зробити наші «стосунки» офіційними, підписуємо з батьками договір на рік.

 

Приємні бонуси

 

Ми хочемо, аби не тільки малечі подобався садок, а й вашим гаманцям. Тому даємо 10 % знижки, якщо батьки:

  • учасники IT Cluster;
  • мешкають у ЖК «Добра оселя» чи Greenville;
  • приводять до садочка двох і більше своїх діток.

Бажаєте дізнатися більше — завітайте до нас на екскурсію особисто, телефонуйте або пишіть. Пробний день буде безкоштовним, а оплатити треба буде лише харчування.

Більш про садок «Майстерні знань» читайте на сайті: Садок повного дня

Форма зв'язкуcaptcha