Англійська мова

Ви, напевно, знайомі з двомовними родинами, в яких дитина щебече і татовою, і маминою мовами. Знаючи про здатність дитячого мозку феноменально швидко засвоювати мови, ми створили курс англійської для малюків з 1 року. І впевнилися: іноземна мова стає «менш» іноземною, якщо вчити її змалечку.

Вік дитини:

3—8 років

Ціна від:

620грн/місяць (30 хв)

Доступно у:

Найперше, на чому ми зосереджуємося, — створення англомовного середовища. Як удома батьки постійно говорять своєю мовою, так і ми: щойно вихованець потрапляє на заняття, існує лиш англійська.


Друге — зацікавлення дитини. Навчання під час гри куди ефективніше навіть для дорослих, не кажучи вже про малят. Для кожної вікової категорії дітей ми розробили окрему програму навчання, яка враховує особливості сприйняття, запам’ятовування, уважності дитини. Учителі англійської для дітей в «Майстерні» мають великий запас дитячих пісень, фільмів і мультфільмів. На заняттях вихованців чекають рухливі ігри, перевтілення, асоціації, участь у постановці казок.


Третє — результат. В основі наших уроків англійської для дітей — програми видавництв Longman, Oxford Press, Cambridge University Press. Англомовне середовище учить сприймати живу мову на слух, грамотно будувати речення. Ми формуємо правильну британську вимову, а маленькі групи (до 6 осіб) дозволяють нам приділити увагу кожній дитині, пристосуватись під її індивідуальний темп.


При розподілі в групу враховуємо три фактори:

  • вік дитини (від 3 до 8 років);
  • рівень її початкових знань;
  • комфортний темп засвоєння інформації.


Ми навчаємо дітей від 1-го до 8-ми років:


1–3 роки

Англійська для малюків проводиться в комплексі «Зернятко».


3–7 років

Уроки англійської для дітей передбачені в комплексі «Наука тітоньки Сови», у курсі дошкільної підготовки «Всезнайки».

У цій віковій групі ви також можете обрати окремо Англійську для дітей.


7–8 років

«Майстерня знань» проводить англійську для дітей шкільного віку. Формуємо групи 1-го, 2-го та 3-го класу.

Форма зв'язкуcaptcha