Англійська мова

Ви, напевно, знайомі з двомовними родинами, в яких дитина щебече і татовою і маминою мовами. Так-так, "Майстерня знань" знає про здатність дитячого мозку феноменально швидко засвоювати мови. Саме тому ми створили курси англійської для малюків з 2 років. Нерідна мова стає «менш» іноземною, якщо вчити її змалечку!

Вік дитини:

3—8 років

Ціна:

960 грн/місяць (30 хв)

Доступно у:

Англійська мова для дітей

Англійська для дітей дає можливість відкрити нові горизонти та всебічно розвивати. Ми рекомендуємо розпочинати навчання англійської мови для малюків з раннього віку, а саме: від 2-3 років, бо знаємо секрети захоплюючих занять.

 

Магія перевтілення на заняттях

Ким би хто не був поза межами заняття, а на заняттях вчитель та діти перевтілюються на англомовних персонажів: чи то з книги, чи то з мультфільму - на їхній розсуд. Тобто ми створюємо для дитини англомовне середовище.

Вивчення англійської мови починається з правильно створеного середовища, де дитина буде регулярно чути мову, звикати та поступово адаптовуватися. Вдома батьки постійно спілкуються своєю рідною мовою. За таким принципом ми працюємо і на курсах з англійської мови: кілька разів на тиждень, щойно вихованець потрапляє на заняття, існує лише англійська.

Поступово в основу уроків англійської мови для дітей ми залучаємо матеріали з таких видавництв: Longman, Oxford Press, Cambridge University Press. Це допомагає нам підсилити перевтілення та створити реалістичне англомовне середовище.

 

Таємниці мотивації для дітей

Як залучити дитину до процесу навчання англійської змалечку? Як це зробити весело і без примусу?

"Майстерня знань" створила свої цікавинки для вивчення мови, які застосовуються на уроках. За допомогою спеціально підготовлених інтерактивних матеріалів, карток для вивчення слів, ЛЕГО, казкотерапії, занять в групі з кількох осіб, пісень, коротких віршів та навіть танців, ми проводимо заняття. Для навчання дітей англійської мови вчителі мають великий запас дитячих фільмів та яскравих мультфільмів на будь-які теми. А ще на вихованців чекають перевтілення, асоціації, участь у постановці казок. Тобто залучаємо усі сучасні методики.

Але ж дитина не буде вчити та робити, те що їй не цікаво - це ми добре знаємо! Наші вчителі знайдуть індивідуальний підхід до кожного! Ми “загортаємо” усі завдання в ігрові активності, як цукерки в яскраві обгортки. Так, у формі гри, ваша дитина не нав’язливо, без будь-якого примусу навчатиметься.

 

Розподіл у групи

Курси англійської мови у "Майстерні знань" проводять для дітей віком від 2 до 8 років. Для комфортного та результативного вивчення мови для вашої дитини ми здійснюємо розподіл на вікові групи. При розподілі враховуємо:

 • вік дитини (від 3 до 8 років);
 • рівень знань;
 • темп засвоєння інформації.

Це дає нам можливість:

 • Кожному приділити достатньо уваги.
 • Використовувати матеріал відповідно до вікової категорії дитини.
 • Проводити заняття з урахуванням інтервалу уваги дітей.

 

Додаткові цікавинки

Ефект несподіванки має бути присутнім  для урізноманітнення уроків та всебічного розвитку. Саме тому англійська мова для дітей Львів у "Майстерні знань" проводиться відповідно до віку у комплексі з іншими програмами, а саме:

 

Група від 2–3 років

Англійська мова для малюків проводиться в комплексі з програмою Ранній розвиток «Зернятко».

 

Група від 3–7 років

Англійська для дітей проводиться в комплексі з програмою «Наука тітоньки Сови». А також у курсі є дошкільна підготовка «Всезнайко».

У цій віковій групі ви можете обрати курс “Англійська мова для дітей”, як окрему програму.

 

Англійська мова для школярів

У "Майстерні знань" ми проводимо уроки англійської мови для школярів. На заняттях для учнів ми також застосовуємо сучасні методики для кращого та ефективного засвоєння матеріалу.

 

Група від 7–8 років

Англійська для школярів - це додаткова можливість покращити, допрацювати або закріпити знання, що дитина отримує у школі у веселій для неї формі. Саме тому цей курс є в "Майстерні знань" у Львові. У цій категорії ми формуємо групи для 1-го, 2-го та 3-го класів.

 

Пробне заняття з англійської мови

Вивчати англійську мову разом з "Майстернею знань" цікаво та весело! І ви можете у цьому переконатися, відвідавши пробне заняття у "Майстерні знань" у м. Львів разом з дитиною. Це чудова можливість для дітей та батьків!

Форма зв'язку  captcha

  [recaptcha]

  Майстерня знань – дитячий навчальний центр