Дошкільна підготовка

Ваш малюк уже підріс і скоро йому вирушати до школи за знаннями? Ми усвідомлюємо, що це важливий крок для вас та вашої дитини. Саме тому в «Майстерні знань» є курси підготовки до школи Львів. Спеціально розроблена програма «Премудрики» для дітей 5–7 років, яка базується на основі вступних тестів і завдань від шкіл, ліцеїв і гімназій

Вік дитини:

5—6 років

Ціна:

1900 грн/місяць

Доступно у:

Підготовка до школи

Шкільна програма першого класу орієнтована на те, що дитина вже пройшла курс підготовки до школи та має певні базові знання. Дошкільнику в даному віці потрібно знати основи математики (наприклад, рахувати від 1 до 10 і назад, розрізняти геометричні фігури і т.д.), уміння і навички зв'язного мовлення, важливим є читання, письмо (наприклад, відрізняти букви від звуків, ділити слово на склади і т.д.). Тому наша програма сформована для ознайомлення з усіма напрямками, які потрібні для вступу до школи в перший клас. А також до курсу навчання входить вивчення англійської мови.

У «Майстерні знань» використовують інтерактивні методи навчання під час дошкільної підготовки у Львові. Заняття для дітей на підготовчих курсах є цікавими та веселими, так як проводяться в ігровій формі. Наші вихованці вчаться граючись!

Щоб розпочати перші заняття з підготовки до школи з малюком працює дитячий психолог. Він визначає рівень знань дитини та психологічну готовність до навчання у школі. Спеціаліст додатково вивчає особливості темпераменту й характеру. Саме ця інформація допомагає вихователю підібрати індивідуальний підхід до кожної дитини, підлаштуватися під особливості мислення та сприйняття нової інформації.

Далі дитині проводять ознайомлення з підготовчою групою до школи: дитина оглядає навчальні класи, бавиться іграшками та ознайомлюється з навчальними предметами. Після адаптації ми переходимо до спільного знайомства з іншими дітками. Таким чином, ми забезпечуємо комфорт та зацікавлення дитини до навколишнього середовища та навчання.

Після усіх перелічених вище етапів ознайомлення дитина може приступити до занять з підготовки до школи. На перших заняттях може бути присутня мама, допоки малюк звикне до нового оточення.

 

А якщо дитина не встигатиме?

Ми використовуємо ефективний спосіб для збалансування різниці між знаннями вихованців на заняттях з підготовки до школи.

«Майстерня знань» проводить заняття з підготовки дітей до школи у Львові на основі інтерактивних вправ та веселих командних ігор. В такому вигляді навчання різниця в знаннях, якщо вона присутня, непомітна. А також ми набираємо групи з  різним рівнем, оскільки уроки розпочинаємо із азів, поступово збільшуючи обсяг матеріалу. Дошкільнята мають змогу  дізнаватися нову інформацію у цікавому для них форматі, покращуючи свої знання та вміння кожного дня.

Підготовка до школи - це важливий етап для дитини та батьків, тому ми намагаємося врахувати усі робочі моменти для комфорту під час процесу навчання.

У місті Львів підготовка до школи в «Майстерні знань» є для майбутніх школярів віком 5-6 років. Пройшовши підготовку до школи, дитина отримає базові знання та вміння, а саме з таких предметів: читання і письма, математики, англійської мови, природознавства, основ здоров’я, творчості. «Майстерня знань» готує дітей до навчання у першому класі, вчить роботі в групах, тримати увагу на уроці протягом 20 і більше хвилин, знайомить з атмосферою, яка буде у школі.

 

  • Курс підготовка до школи «Премудрики» триває 10 місяців.
  • Заняття проводяться кілька разів на тиждень.
  • Максимальна кількість малюків у групі — 10 осіб.
  • Після закінчення навчання ми видаємо Сертифікат про проходження дошкільної підготовки.

Форма зв'язку    captcha

    [recaptcha]

    Майстерня знань – дитячий навчальний центр