Дошкільна підготовка

Малюк уже підріс, скоро до школи. Ми усвідомлюємо, який це важливий для вас крок. Тому відкрили в «Майстерні знань» спеціальний курс підготовки до школи — «Премудрики». Програма для малюків 5–7 років розроблена на основі вступних тестів і завдань шкіл, ліцеїв і гімназій.

Вік дитини:

5—6 років

Ціна:

1600 грн/місяць

Доступно у:

Усі заняття на підготовчих курсах проводяться в ігровій формі, з урахуванням вікових особливостей малюків. Вихованці вчаться граючись. У курс навчання обов’язково входить англійська для дітей.


Насамперед з малюком працює дитячий психолог. Він визначає рівень знань малюка та психологічної готовності до шкільного навчання, а також вивчає особливості його темпераменту й характеру. Ця інформація допомагає вихователю знайти індивідуальний підхід до дитини, підлаштуватися під особливості її мислення та сприйняття нової інформації.


А потім малюк знайомиться з групою. Спочатку ми проводимо його навчальними класами, він бавиться іграшками та роздивляється навчальні предмети. А вже коли він призвичаїться, знайомимо з іншими дітками. На перших заняттях може бути присутня мама, допоки малюк адаптується та звикне до нового оточення.


А якщо малюк не встигатиме?


Ми знайшли ефективний спосіб врівноважити різницю між знаннями вихованців.


Набираємо діток з різним рівнем знань і починаємо навчання з самих азів. А оскільки заняття проходять у формі веселої командної гри, кожна дитина залучена до роботи, і різниця в знаннях, якщо вона є, просто не відчувається. Крім того, інформація, яку ми подаємо, ускладнюється поступово, тому вихованець кожного дня дізнається щось нове.


Пройшовши курси підготовки до школи, малюк має базові знання з читання і письма, математики, англійської мови, природознавства, основ здоров’я, творчості.


Курс навчання триває 10 місяців.


Максимальна кількість малюків у групі — 8 осіб.


Після закінчення навчання ми видаємо Сертифікат про проходження дошкільної підготовки.

Форма зв'язкуcaptcha