Дитячий психолог

Кожен малюк, який приходить у «Майстерню знань», отримує безкоштовну консультацію психолога. Завдання спеціаліста — познайомитись з дитиною, послухати розповіді батьків і потім допомогти вчителю знайти ключик до вихованця й забезпечити справжній індивідуальний підхід до дитини на подальших заняттях.

Вік дитини:

2—6 років

Ціна:

400 грн/заняття

Доступно у:

Дитячий психолог

Індивідуальний підхід до дитини створює оптимальні умови для гармонійного розвитку малюка. Звертаючись до конкретної особистості, психолог правильно скеровує дитину та попереджає проблеми, які можуть виникнути в процесі навчання.


Індивідуальні заняття з психологом дозволяють коригувати процеси пізнавальної сфери (пам’ять, увагу, мислення). Робота психолога з малюком насамперед залежить від віку.


У 2–3 роки діагностика направлена на вивчення розвитку органів чуття. Психолог досліджує, наскільки вихованець може сприймати величину, форму предметів, звуки, кольори та іншу інформацію про навколишній світ.


У 3–4 роки психолог спостерігає за розвитком пам’яті, уваги, уяви, мислення, невербального інтелекту малюка (знання, які він може проявити при виконанні тих чи інших завдань). Якщо фахівець бачить, що вихованець відстає від однолітків у тому чи іншому аспекті, то він добирає комплекс розвивальних вправ, які допоможуть скоротити цю різницю.


Тут важливо, щоб активно долучилися батьки, оскільки частину розвивальних завдань необхідно виконувати разом з малюком вдома.


Не можете зрозуміти, які є здібності у вашої дитини? У 3–4 роки важливо виявити творчі задатки дитини, і в цьому також допомагає психолог.


У 5–6 років діагностика направлена на визначення готовності вихованця до школи. Психолог перевіряє рівень розвитку пізнавальних процесів, мислення, вольових якостей, уяви малюка.


У рамках своєї роботи дитячий психолог проводить групові (розвивальні) та індивідуальні (розвивальні або корекційні) заняття. А ще спеціаліст допомагає нам забезпечити позитивний та дружній мікроклімат у навчальних групах. Так малюк не тільки швидше адаптується до нового колективу, а й вчиться вирішувати труднощі, пов’язані з навчанням, спілкуванням, взаємодією в стінах навчального центру та вдома.

Форма зв'язку    captcha

    [recaptcha]

    Майстерня знань – дитячий навчальний центр