Група продовженого дня «Сова»

Група продовженого дня «Сова»

Вік дитини:

6—7 років

Ціна:

3200 грн/місяць

Доступно у:

Група продовженого дня «Сова»

Група продовженого дня «Сова» - це пропозиція для дітей 6-7 років, які вже пішли до школи. Якщо виникає питання, куди піти з дитиною після уроків, як організувати дозвілля учня 1-го класу? Тоді ця пропозиція для Вас!

 

Відомо, що дітки не мають домашній завдань у першому класі, проте часто працюючі батьки залишають дітей у школі до пізнього вечора, де дітям часто нудно і нічим корисним зайнятися. Тому, Майстерня знань розробила цікавий перелік занять протягом тижня, а саме: ментальна арифметика, фінансова грамотність, англійська мова та англомовний театральний гурток, художня майстерня, танцювальна аеробіка ну і звичайно обов’язкова прогулянка щодня, та дворазове харчування обід та вечеря!
Ранній шкільний вік передбачає адаптацію до шкільного життя, зокрема навиків навчання, системності і найважливіше в сучасній освіті це - саморозвитку! Наше завдання викликати і підтримувати постійний інтерес в учня до знань, до відкриття нової і корисної інформації та навиків!

 

Шановні батьки, час найцінніший ресурс, використайте його з максимальною користю, якщо вам шкода того часу, коли дитина байдикує в школі на продовженій групі, якщо вам відгукується наше спільне бачення, що навчання це не обов’язково складно і обтяжливо, а навпаки дуже цікаво та весело, тоді Вам та Вашому першокласнику точно сподобається в нас! А якість освітніх послуг за доступними цінами приємно вас здивують!

 

Ми формуємо групи з максимальною кількістю 10 дітей, разом з психолог забезпечуємо здоровий мікроклімат і знаходимо підхід до кожного!

 

Вартість на місяць разом з харчуванням 3200грн. Можлива поденна плата 320грн/день.

Форма зв'язку    captcha

    [recaptcha]

    Майстерня знань – дитячий навчальний центр