Курси батьківства

Не підстригати волосся. Не схрещувати ніг. Не фарбуватися. Не кохатися. Не шити.
Жодних міфів — тільки потрібна теорія та корисна фізична активність на курсах для майбутніх мам «Майстерня лелеки».

Ціна:

1800 грн/місяць

Доступно у:

Курси батьківства

Турбота про маля починається задовго до його народження. Майбутня мама вирішує безліч питань — консультується в лікаря, здає аналізи, робить необхідні покупки. А ще вона має багато гуляти, бути врівноваженою та, бажано, щасливою. Навчитися правильно дихати, а згодом — прикладати дитя до грудей, купати, доглядати…


Ми давно маємо справу з дітьми й батьками. Медично підготовлені та інформаційно озброєні. Ми знаємо, чого бояться вагітні та яких знань вони потребують. Проводимо курси для вагітних і викладаємо всю потрібну інформацію за два тижні, в 6 занять по 90 хвилин:


 • Підготовка до пологів.
 • Партнерські пологи.
 • Грудне вигодовування.
 • Догляд за немовлям.
 • Турбота про себе.
 • Ростимо здорового та щасливого малюка.


На заняттях не будемо обтяжувати вас теорією — якщо забудете лекцію, ви зможете прочитати матеріал у робочому зошиті, який ми принагідно розробили для вас.


Ви освоїте практику дихання, щоб легше перенести пологи. Окреме заняття присвячене корисному фітнесу: ви навчитеся робити вправи для вагітних, щоб розвантажити спину та тримати тіло в формі.


Подбаємо і про ваш спокій. Щоб утримувати гармонію, проводимо заняття «Арт-терапія для вагітних». Мистецтво рятує, правда!


Ми переконані, що жінка має переживати вагітність поряд із близькою людиною. Тому відвідувати заняття майбутня мама може разом із чоловіком, подругою, сестрою. Ціна навчання не зростає.


Наприкінці курсу всі слухачки отримують приємні та корисні подарунки від «Майстерні лелеки».

Форма зв'язку  captcha

  [recaptcha]

  Майстерня знань – дитячий навчальний центр