Міні-садок

Не знаєте, де залишити дитину на декілька годин? Приводьте її в міні-садочок на базі «Майстерні знань»! Запрошуємо діток від 3 до 7 років.

Вік дитини:

3—6 років

Ціна від:

420 грн/5 год.

Доступно у:

Ми впевнені, що розвиток дитини має бути гармонійним, всестороннім і направленим на те, щоб максимально розкрити її внутрішній потенціал. Саме тому в роботі з вихованцями застосовуємо методики Марії Монтессорі, Масару Ібуки, Глена Домана, Миколи Зайцева, Сесіль Лупан та інших педагогів.

На заняттях у міні-садку ми застосовуєм і українські сучасні методи навчання, орієнтуючись на програму Міністерcтва освіти і науки України «Я у світі», «Впевнений старт», «Англійська мова для дошкільнят» Т. М. Шкваріної, а також англійські програми Longman, Oxford Press, Cambridge University Press.

Для кожної вікової категорії дітей в «Майстерні знань» розроблена своя програма навчання, яка враховує особливості сприйняття, запам’ятовування, уважності дитини: комплексні курси «Зернятко», «Наука тітоньки Сови» І та ІІ рівнів складності, дошкільна підготовка «Всезнайки». Усі програми передбачають вивчення англійської мови для дітей.

Наш режим

Навчання в міні-садочку розпочинається з ранкової гімнастики, після якої малеча п’є чай на травах для зміцнення судинної та нервової системи. Між навчальними заняттями є перерви, а після уроків діти відпочивають: слухають казки, малюють, граються.

Перебування в міні-садочку включає ланч, після якого у вихованців організоване дозвілля: ігри на розвиток дрібної моторики, творчі заняття, фізичний розвиток тощо.

У садку регулярно чергує медична сестра, яка щоранку оглядає дітей, працює охорона. Лікар-педіатр приходить в садок за потребою.

Міні-садочок «Майстерні знань» працює у дві зміни:

  • Ранкова — 9:00–14:00;
  • Вечірня — 14:00–19:00.

Групи поділяються за віком: від 3 до 5 років; від 5 до 7 років.

Час перебування малюка в міні-садочку — до 5 годин. Максимальна кількість вихованців на занятті — 10 осіб.

Форма зв'язкуcaptcha