Наука тітоньки Сови

Вашому малюку від 3-х до 5-ти? Пропонуємо для нього комплексну програму «Наука тітоньки Сови»! На заняттях педагоги формують базові уміння та навички малюків, у діток розвивається пам’ять, мислення, логіка та увага.

Вік дитини:

3—5 років

Ціна від:

1500грн/місяць

Доступно у:

Наука тітоньки Сови

Ми проводимо навчання в ігровій формі. Учителі використовують різноспрямовані розвиваючі ігри: дидактичні та мовленнєві, ігри на розвиток дрібної моторики пальчиків, ігри-мандрівки, логопедичні хвилинки, дихальні вправи тощо.


Щоб вихованці краще засвоювали матеріал, ми подаємо його через відео та музику, влаштовуємо відеопрезентації, застосовуємо тематичні картки.


На заняттях «Науки тітоньки Сови» малюки займаються:


  • математикою (лічать, розв’язують задачки, знайомляться з геометричними фігурами);
  • англійською мовою (вивчають слова, вірші, пісні, дивляться мультфільми та грають в «побутові ігри»);
  • розвивають дрібну моторику рук (розминають тісто, пластилін, конструюють з паперу, шнурують, малюють, розфарбовують, витинають ножицями, виготовляють тематичні аплікації);
  • вивчають базовий матеріал (ознайомлюються з літерами української абетки, запам’ятовують кольори, дні тижня, пори року, місяці).


Щоб навчання було ефективним, ми його урізноманітнюємо. Маємо чотири види занять в комплексі «Наука тітоньки Сови»:


  • «Мудра казка тітоньки Сови» — це перегляд 10-хвилинного повчального мультфільму від тітоньки Сови, після чого діти обговорюють побачене з педагогом і виконують творчі завдання.
  • Пізнавальний розвиток малюка — тут ми вивчаємо числа, цифри, звуки та літери, бавимося в логічні ігри, читаємо з кубиками Зайцева.
  • Англійська мова для дітей. Заняття від початку до кінця проходить англійською мовою. Ми вчимо сприймати живу мову на слух, грамотно будувати речення та формуємо правильну британську вимову. Дітей чекають пісні англійською, театральні постановки, рухливі ігри, перевтілення, асоціації та проста граматика.
  • Ритміка, музичне виховання, робота з логопедом — ці заняття чергуються між собою.


Максимальна кількість дітей у групі — 8.


Заняття проводяться двічі на тиждень, кожне триває дві з половиною години. Відвідувати перші заняття можна разом з малюком, щоб переконатись, що він освоївся в колективі та почувається комфортно.

Форма зв'язкуcaptcha