Наука тітоньки Сови

Вашому малюку від 3-х до 5-ти років? Пропонуємо для нього комплексну програму «Наука тітоньки Сови»! Від мовних та арифметичних навичок до самоконтролю та розуміння - легкі та розважаючі заняття для дітей.

Вік дитини:

3—5 років

Ціна:

1800 грн/місяць

Доступно у:

Розвиваючі заняття для дітей 3-5 років

У "Майстерні знань" ми створюємо для дитини простір, де вона може отримати яскраві враження, навчаючись. Ми постійно спостерігаємо та досліджуємо: які мультфільми діти дивляться, якими іграшками граються, в які ігри, щоб бути з ними “на одній хвилі”.

 

Метод зацікавлення на заняттях

Заняття з програми “Наука тітоньки Сови” спрямовані на всебічний розвиток малюка. Зацікавлення дитини - це запорука гарних вражень та результатів загалом. Саме тому за допомогою різних розвиваючих ігор уроки є яскравими, цікавими та пізнавальними.

Ігри для розвитку:

 • дидактичних та мовленнєвих навичок;
 • арифметичних навичок;
 • дрібної моторики;
 • швидкого засвоєння матеріалу;
 • самоконтролю.

А також маємо ще кілька цікавих методів та елементів, які додаємо у розвиваючі заняття для дітей 3-4 років, а саме:

 • Логопедичні та дихальні хвилинки;
 • Мандрівки світом разом з тітонькою Совою;
 • Картки на різні теми;
 • Пізнавальні мультфільми, відео та інтерактивні презентації.

 

Програма “Наука тітоньки Сови”

Ми маємо для малюків бонусні матеріали, які також активно застосовуємо на уроках. Вашій дитині це точно сподобається!

Щоб заняття для дітей 3-5 років були ефективними, ми сформували програму на основі 6-ох основних напрямків для розвитку малюка. На заняттях дитина починає активно розвиватися, вивчати світ, пізнавати себе.

 

«Мудра казка тітоньки Сови»

Це перегляд 10-хвилинного повчального мультфільму від тітоньки Сови, після чого діти обговорюють побачене з педагогом і виконують творчі завдання. Наприклад, такі як малювання, ліплення.

 

Сторітеллінг - шлях до розвитку мовлення та спілкування

Книга - це друг дитини, а якщо це ілюстрована книга, то це - найкращий друг! Оскільки дошкільнята вивчають усе яскраве, то картинки - це чи не найбільше, що їх цікавить в історіях. Тому, ми активно використовуємо даний інструмент.

Ми читаємо, розглядаємо та обговорюємо історії зліва направо та зверху вниз! Що це нам дає?

 • збільшуємо словниковий запас дитини;
 • покращуємо розуміння навколишнього світу;
 • залучаємо дитину  до обговорення, спілкуємося, що спрямовано на розвиток мовлення.

 

Кубики Зайцева

За допомогою методики кубиків Зайцева проводимо роботу з буквами та цифрами - знайомимося з літерами української абетки, складами, звуками, цифрами, кольорами.

 

Арифметичні навички

Фігури, цифри та дроби живуть навколо нас! Лише потрібно підштовхнути та вказати непомітно на це - що ми і робимо на заняттях. До 5 років додатково дитина навчиться рахувати від 1 до 10, розв’язувати нескладні задачі та покращить логічне мислення.

Ці знання допоможуть вашій дитині краще та швидко засвоювати математичний матеріал у школі.

 

Англійська мова

У курс входить англійська мова. Ми залучаємо дітей до цікавих активностей, таких як театральні постанови, для яких вчимо коротенькі фрази та віршики, пісні. Тут діти перевтілюються в цікавих персонажів, проводимо асоціації, граємо в ігри, вивчаємо базове.

 

Дрібна моторика

Повністю все навчання поєднується зі вправами для фізичного розвитку. Особливо діти розвивають дрібну моторику рук. І відбувається це в дуже розслабляючій формі: розминають тісто, пластилін, конструюють з паперу, шнурують, малюють, розфарбовують,  виготовляють тематичні аплікації.

 

Базові знання

Не менш важливі знання, що потрібні малюку - це є вивчення базового матеріалу: дні тижня, пори року, місяці, що також включено в програму. А також у "Майстерні знань" є логопед, музичне та ритмічне  виховання.

 

Розклад заняття та додаткова інформація

 • Максимальна кількість дітей у групі — 10.
 • Заняття проводяться двічі на тиждень, кожне триває дві з половиною години.
 • У нас є пробне заняття, дитина може відвідати його з дорослими.
 • Відвідувати перші заняття можна разом з малюком, щоб переконатись, що він освоївся в колективі та почувається комфортно.

Форма зв'язку  captcha

  [recaptcha]

  Майстерня знань – дитячий навчальний центр