Форма замовлення

Прокат костюмів

Прокат костюмів

Шукаєте яскравий костюм для ранку чи свята? Обирайте на сайті «Майстерні знань»! Лисички, сніговики, феї, ангели, фокусники, костюм святого Миколая — даємо в оренду все!

procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image

Милі звірята

Лисичка, Вовчик, Песик, Мишка, Бджілка — обирайте будь-який! Для старшої дівчинки пропонуємо костюм Міні-Маус напрокат.

Вартість прокату 1 костюма — 100 грн.

procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image

Загадкові чарівники

Свята дуже важливі для малюків. Незвичайний одяг, зачіска, як у дорослих, сцена… Щоб свято пройшло на висоті, подбайте про красивий костюм для своєї дитини!

Наш арсенал «чарівних» костюмів: Ангел (спідничка, гольф, німб, крила), Сніговик, Чарівник (костюм підійде Фокуснику, Чортеняті).

Вартість прокату 1 костюма — від 100 грн

procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image

Карнавальні костюми для дітей і дорослих

Вам випала нагода побути святим Миколаєм? Здаємо в оренду урочистий костюм, який пасуватиме Миколаю з різними статурами. Якщо вам потрібен жіночий костюм, маємо вбрання Снігурки та Янгола.

Для дитячого танцювального чи вокального номера пропонуємо спіднички в горох з шийними метеликами (синю, салатову та червону) та яскраві однотонні (жовта й червона) з бантиками на поясі. Хлопчикам — блакитні широкі штанці.

Вартість прокату 1 костюма — від 30 грн.

Форма зв'язкуcaptcha