Форма замовлення

  Прокат костюмів

  Прокат костюмів

  Шукаєте яскравий костюм для ранку чи свята? Обирайте на сайті «Майстерні знань»! Лисички, сніговики, феї, ангели, фокусники, костюм святого Миколая — даємо в оренду все!

  procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image

  Милі звірята

  Лисичка, Вовчик, Песик, Мишка, Бджілка — обирайте будь-який! Для старшої дівчинки пропонуємо костюм Міні-Маус напрокат.

  Вартість прокату 1 костюма — 100 грн.

  procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image

  Загадкові чарівники

  Свята дуже важливі для малюків. Незвичайний одяг, зачіска, як у дорослих, сцена… Щоб свято пройшло на висоті, подбайте про красивий костюм для своєї дитини!

  Наш арсенал «чарівних» костюмів: Ангел (спідничка, гольф, німб, крила), Сніговик, Чарівник (костюм підійде Фокуснику, Чортеняті).

  Вартість прокату 1 костюма — від 100 грн

  procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image procat-slide-image

  Карнавальні костюми для дітей і дорослих

  Вам випала нагода побути святим Миколаєм? Здаємо в оренду урочистий костюм, який пасуватиме Миколаю з різними статурами. Якщо вам потрібен жіночий костюм, маємо вбрання Снігурки та Янгола.

  Для дитячого танцювального чи вокального номера пропонуємо спіднички в горох з шийними метеликами (синю, салатову та червону) та яскраві однотонні (жовта й червона) з бантиками на поясі. Хлопчикам — блакитні широкі штанці.

  Вартість прокату 1 костюма — від 30 грн.

  Форма зв'язку   captcha

   [recaptcha]

   Майстерня знань – дитячий навчальний центр