Speaking club

Курси Розмовної англійської мови «Speaking club” для учнів початкової школи 1-5клас - це авторський курс згідно програми вивчення розмовної англійської яку розробила та написала Наталія Заяць - засновниця Майстерні знань, автор навчально-дидактичного набору карток для вивчення англійської мови «Ключики»

Вік дитини:

6—18 років

Ціна:

1500 грн/міс.

Доступно у:

Speaking club

Курси Розмовної англійської мови "Speaking club" для учнів початкової школи 1-5клас - це авторський курс згідно програми вивчення розмовної англійської яку  розробила та написала Наталія Заяць - засновниця  Майстерні знань, автор навчально-дидактичного набору карток для вивчення англійської мови  «Ключики».

Досить вчити слова, ідіоми та граматичні конструкції! Настав час використовувати їх на практиці! Заняття розмовної англійської мови саме те що ви шукали! Найкращий результат у вивченні іноземної мови гарантує її практичне застосування. На наших заняттях діти грають в інтерактивні ігри, часто поділені на команди, адже дух змагань підвищує концентрацію уваги та перетворює заняття на захопливу пригоду! Ми використовуємо мікрофони, так діти чують своє мовлення іноземною мовою, завдяки цьому долаємо страх публічного виступу, до роду якого належить страх говорити іноземною мовою в соціумі. Також, на наших заняттях ми розігруємо різні тематичні життєві ситуації, наприклад: «Ми в аеропорту» чи «Йдемо на шопінг» розбираємо ролі і розігруємо невеличку театральну виставу, це надзвичайно цікаво та практично - і на виході отримуємо не просто знання мови, а найцінніше - навик володіння мовою! 

 Запрошуємо спробувати і ви більше не захоче проміняти ці заняття на будь-який інший класичний чи ґаджетовий формат занять.
 Заповніть форму, та прийдіть на пробне заняття!
 Кількість дітей на заняття до 10-ти осіб, групи формуємо по віку, незалежно від попередньо набутих знань.

Графік занять:

 Пн і Ср та Вт і Чт 16:00-17:00 ;  17:00-18:00 18:00-19:00
 Вартість абонементу -1500/міс(8 занять).

Наші послуги

Дошкільна підготовка

img

Англійська мова

img

Ранній розвиток "Зернятко"

img

Міні-садок

img

Наука тітоньки Сови

img

Логопед

img

Форма зв'язку    captcha

    [recaptcha]

    Майстерня знань – дитячий навчальний центр