Театрально-музичний гурток

Ви не повірите — долучений до театрального дійства, малюк змінюється з кожним заняттям! Він розслабляється, вчиться взаємодіяти в колективі. Поступово долає страх сцени, почувається розкуто і невимушено.

Вік дитини:

3—8 років

Ціна:

1200 грн/місяць

Доступно у:

Театрально-музичний гурток

Ми вважаємо, що будь-яка діяльність має передбачати всебічний творчий розвиток дітей, тому, окрім міні-етюдів (сценок), проводимо:


  • уроки сценічної пластики: вони навчають правильно рухатись на сцені, вірно привертати увагу глядача, відчувати музику, такт;
  • уроки сценічної мови: відпрацьовуємо дикцію, формуємо правильну чітку вимову, навчаємо говорити виразно та емоційно, з коректними наголосами та паузами;
  • уроки акторської гри для дітей: розвиваємо сценічну увагу, пам’ять, уяву.


У нас є добра традиція: заняття починається з обміну новинами та враженнями за минулий тиждень. Так ми розслабляємося та налаштовуємося на потрібний лад.


Далі вихованці виконують артикуляційні вправи «на дикцію». Зазвичай ми добираємо вправи для кожного малюка індивідуально, виходячи з особливостей його мовлення.


Наступна група вправ спрямована на розвиток пластики. Для цього ми ставимо рухові сценки під музику. Дуже часто діти самостійно придумують сюжет, а потім пояснюють, що саме хотіли розказати цією сценкою.


А уже потім основне — власне етюд.  Найчастіше за основу ми беремо відомі казки, як-от «Попелюшка» чи «Гидке каченя», але не завжди дотримуємось оригінального сюжету. Театральний гурток — це місце, де завжди вітається імпровізація; діти можуть також відобразити історію з повсякденного життя!


Вивчаємо емоції, малюки радо пропрацьовують міміку та жести різних емоційних станів.


Кожен вихованець отримує роль, але протягом роботи над постановкою діти можуть мінятися ролями. Це дає змогу кожному спробувати себе в різних іпостасях і більше розвинути свої здібності та дізнатися про себе.


Якщо ваша дитина — великий фантазер або фантазерка, роздає ролі всім і сама може перевтілитися так, що вам годі збагнути, хто вона сьогодні, — ласкаво просимо!


Формуємо навчальні групи від 3 до 8 років: молодша група — з 3 до 5 років, старша — з 6 до 8 років.

Форма зв'язку    captcha

    [recaptcha]

    Майстерня знань – дитячий навчальний центр