Дитячий вокал

Вокал — це не тільки пісні. Маленькі артисти та артистки, співаючи, розвивають мовлення, вчаться правильно дихати, менше хворіють та навіть можуть позбутися легкого заїкання! А ще вчаться артистизму та ліпше оволодівають своїм тілом.

Вік дитини:

3—7 років

Ціна:

150 грн/заняття

Доступно у:

Вокал розвиває пам'ять і увагу

У процесі дошкільного розвитку дитини музичне виховання потрібне не лише для того, щоб сформувати основи музичної культури і хороший музичний смак. Спів приносить радість! Займаючись вокалом, малюк розвиває пам'ять і увагу.

Малюк, який співає, говорить правильно

Навчання співу для дітей формує базу для розвитку мовлення, зміцнюючи голосовий апарат і вдосконалюючи дикцію. Співаючи, малюк розвиває почуття ритму, голос, формує виразну інтонацію та правильну артикуляцію при вимові звуків.

Вокал посилює імунітет

Завдяки вокалу організм краще протистоїть застудам. Це пов'язано з тим, що під час співу в організмі малюка створюються вібрації, які корисно впливають на внутрішні органи та зміцнюють імунітет.

Ми проводимо заняття з дітьми 3–7 років. Заняття триває 30 хвилин.

На уроці, окрім розучування пісень під фортепіано та співів, ми:

  • виконуємо вправи для голосу;
  • вчимо ноти;
  • переглядаємо відеокліпи та прослуховуємо аудіозаписи;
  • пропрацьовуємо жести та сценічну пластику.

Навчитися техніки вокалу може кожна дитина, в якої є музичний слух. У «Майстерні знань» ми перевіряємо його наявність за допомогою фортепіано — малюк має повторити співом зіграні ноти.

Спробуйте: співи зараз у тренді!

Форма зв'язкуcaptcha