Дитячий вокал

Вокал — це не тільки пісні. Маленькі артисти та артистки, співаючи, розвивають мовлення, вчаться правильно дихати, менше хворіють та навіть можуть позбутися легкого заїкання! А ще вчаться артистизму та ліпше оволодівають своїм тілом.

Вік дитини:

3—7 років

Ціна:

300 грн/заняття

Доступно у:

Дитячий вокал

Вокал розвиває пам'ять і увагу


У процесі дошкільного розвитку дитини музичне виховання потрібне не лише для того, щоб сформувати основи музичної культури і хороший музичний смак. Спів приносить радість! Займаючись вокалом, малюк розвиває пам'ять і увагу.


Малюк, який співає, говорить правильно


Навчання співу для дітей формує базу для розвитку мовлення, зміцнюючи голосовий апарат і вдосконалюючи дикцію. Співаючи, малюк розвиває почуття ритму, голос, формує виразну інтонацію та правильну артикуляцію при вимові звуків.


Вокал посилює імунітет


Завдяки вокалу організм краще протистоїть застудам. Це пов'язано з тим, що під час співу в організмі малюка створюються вібрації, які корисно впливають на внутрішні органи та зміцнюють імунітет.


Ми проводимо заняття з дітьми 3–7 років. Заняття триває 30 хвилин.


На уроці, окрім розучування пісень під фортепіано та співів, ми:


  • виконуємо вправи для голосу;
  • вчимо ноти;
  • переглядаємо відеокліпи та прослуховуємо аудіозаписи;
  • пропрацьовуємо жести та сценічну пластику.


Навчитися техніки вокалу може кожна дитина, в якої є музичний слух. У «Майстерні знань» ми перевіряємо його наявність за допомогою фортепіано — малюк має повторити співом зіграні ноти.


Спробуйте: співи зараз у тренді!

Форма зв'язку    captcha

    [recaptcha]

    Майстерня знань – дитячий навчальний центр