Ранній розвиток «Зернятко»

Чому ранній розвиток дитини такий важливий? У віці 1,5–3 років мозок формується на 70–80 %. А на навчанні в ігровій формі малята засвоюють інформацію з задоволенням!

Вік дитини:

1—3 роки

Ціна:

1400 грн/місяць

Доступно у:

Людина в ранньому дитинстві проходить кілька сенситивних періодів розвитку: мовлення, сприйняття порядку речей, сенсорного розвитку, період сприйняття маленьких предметів, розвитку рухів та дій, соціальних навичок — усі вони настають з 1 року до 6-ти, проте кожен відрізняється у тривалості та в часі настання.


У майстерні раннього розвитку «Зернятко» під час спеціально розроблених і ретельно підібраних ігор малюки:


  • Розвивають дрібну моторику рук, що дуже важливо для майбутнього письма і красивого почерку. Для цього використовуємо пальчикові фарби, екотісто, шнурування, прищіпки, ґудзики, пісок, крупи, бобові та багато інших матеріалів.
  • Розвивають мовлення. Багато дітей, яких приводять до нас, ще не вміють говорити. Але поступово всі вихованці, орієнтуючись один на одного, «виговорюються» через вивчення віршиків, співання пісеньок, мовленнєві ігри. Щоб процес засвоєння звуків проходив без порушень, з дітьми працює лікар-логопед.
  • Розвивають зорове сприйняття, слух, смакові й тактильні відчуття. Під час гри ми вивчаємо кольори, форми, властивості предметів, їхнє розташування в просторі.
  • Вивчають англійську мову.
  • Малюють, ліплять, співають, танцюють. Велика кількість творчих гуртків дозволяє вже в такому ранньому віці визначити таланти вашого малюка.


Англійська мова


Малюки дивляться мультфільми англійською, виконують вправи, орієнтуючись на відеоролик, співають пісні. Заняття з англійської завжди починається з повторення вивченого матеріалу та поступово переходить в засвоєння нової інформації.


Ми формуємо навчальні групи для дітей від 1-го року. Відвідайте пробне заняття і переконайтеся, що малюку буде цікаво пізнавати світ разом з «Майстернею знань»!

Форма зв'язкуcaptcha