Ранній розвиток «Зернятко»

Розвиваючі заняття у ранньому віці є дуже важливим етапом для малюків у пізнанні навколишнього світу, оскільки у віці 1-3 років мозок формується на 70-80%. Ранній розвиток "Зернятко" у "Майстерні знань" – це програма для раннього розвитку, де в ігровій формі малята навчаються та засвоюють інформацію із задоволенням!

Вік дитини:

1—3 роки

Ціна:

1600 грн/місяць

Доступно у:

Розвиваючі заняття для дітей 1-3 років

Ми проводимо розвиваючі заняття для дітей 1-3 років.

Ми рекомендуємо з раннього віку працювати над вміннями дитини. Адже саме цей період для малюка є максимально сприятливий для розвитку тієї чи іншої функції.

Розвиваючі заняття для малюків проводяться в особливій атмосфері та з індивідуальним підходом, бо в підготовці програми ми базувалися на кілька сенситивних періодів розвитку, які відбуваються у віці 1-6 років, а саме:

 • освоєння рухів та дій;
 • період сенсорного розвитку;
 • період розвитку мовлення;
 • сприйняття маленьких предметів;
 • розуміння порядку речей;
 • період розвитку соціальних навичок.

У дітей цей процес індивідуальний, інколи відрізняється у тривалості та в часі настання. Програма ранній розвиток “Зернятко” спеціально розроблена у "Майстерні знань". Ми ретельно підібрали ігри для дітей. На заняттях ми проводимо різні активності, які позитивно впливають на розвиток та навчання.

 

Що входить в програму ранній розвиток “Зернятко”?

Розвиваючі заняття для малюків віком від 1 до 3  років проводяться в ігровій формі. Ми зосереджуємо увагу на те, щоб у цьому віці дитина осягнула усі важливі функції та знання:

 • Розвивати дрібну моторику рук дуже важливо не тільки для координації рухів, а й для майбутнього письма і красивого почерку. Для цього на заняттях в роботі ми використовуємо різні матеріали, а саме: пальчикові фарби, екотісто, шнурування, прищіпки, ґудзики, пісок, крупи, бобові і т.д.
 • Заняття з розвитку мовлення дуже потрібні у віці 2-3 роки. Багато дітей, які відвідують заняття “Зернятко”, ще не вміють говорити.  Заняття у групі є дуже важливим для дитини, адже це має позитивний вплив на мовлення. Поступово вихованці, орієнтуючись один на одного, «виговорюються» шляхом спільних мовленнєвих ігор, вивчення віршів, співання пісень. А також, щоб процес засвоєння звуків проходив без порушень, ваш малюк додатково працює з лікарем-логопедом.
 • Розвиваючі ігри допомагають нам також з процесом розвитку зорового сприйняття, слуху, смаку і тактильних відчуттів. Викладачі вивчають з дитиною кольори, форми, властивості предметів, їхнє розташування в просторі.
 • Малюють, ліплять, співають, танцюють. За допомогою творчих гуртків вже в такому ранньому віці батьки можуть визначити таланти свого малюка.
 • Вивчають англійську мову.

 

Англійська мова

Також ми проводимо заняття для тих, хто бажає з раннього віку ознайомити дитину з англійською мовою. Малюки в інтерактивній формі навчаються та засвоюють інформацію на уроках.

Ми використовуємо різні навчальні методи на заняттях з англійської мови, а саме: здійснюємо перегляд мультфільмів англійською та ігри для кращого запам’ятовування, виконуємо різного типу вправи, в роботі орієнтуємося на цікаві тематичні відеоролики, вивчаємо та співаємо пісні.

Кожен наступний урок з англійської розпочинаємо з повторення вивченого матеріалу та поступово переходимо до засвоєння нової інформації.

 

У "Майстерні знань" розвиваючі заняття для дітей 1-3 років є цікавими, пізнавальними та спрямовані на ефективне навчання, позитивний вплив, швидке та якісне засвоєння інформації та пізнання навколишнього світу. А також ми створюємо потрібну атмосферу для розвитку дитини!

Ми формуємо навчальні групи для дітей від 1-го року. Ви можете відвідати з малюком пробне заняття і переконатися, що разом з "Майстернею знань" цікаво пізнавати світ.

 

Розклад заняття та додаткова інформація:

Максимальна кількість дітей у групі — 8.

Заняття проводяться двічі на тиждень, кожне триває одну з половиною годину.

Заняття проходять разом з одним із батьків, або з особою яка супроводжує дитину та буде приймати активну участь в занятті.

У нас є пробне заняття.

Форма зв'язку  captcha

  [recaptcha]

  Майстерня знань – дитячий навчальний центр