Індивідуальна робота

services banner

Записатися на пробне заняття

Чи буде цікаво дитині на занятті? Перевірте, перш ніж купувати абонемент!
  Індивідуальна робота

  «Майстерня знань» надає послуги дитячого логопеда, дитячого психолога, дитячого вокалу та проводить заняття з бебі-фітнесу (гімнастика для малюків).

  Навіть якщо у дитини немає мовленнєвих порушень, логопедичні заняття необхідні для розвитку її мовлення, збагачення словникового запасу. З допомогою логопеда малюк значно швидше навчиться вимовляти звуки, та й сам процес навчання стане цікавішим.

  Дитячий психолог допомагає дитині розвивати пізнавальні процеси: пам’ять, увагу, уяву, приховані творчі здібності, вирішувати проблеми, які виникають в процесі навчання. Він вивчає характер, темперамент, особливості мислення малюка, вольові якості, щоб допомогти йому швидше адаптуватися до нового колективу, налагодити контакт з іншими дітьми.

  Навчання вокалу для дітей спрямоване на загальний творчий розвиток малюків дошкільного віку. Вокальні заняття поєднують елементи акторської майстерності й танцювальні па — так вихованець не просто вивчає техніку співу, а й учиться бути артистичним і не боятися сцени.

  Бебі-фітнес — це курс спеціально розробленої гімнастики для малюків від 1 до 3 років. Виконуючи вправи разом з малюком, можна корисно збавити час, зміцнити здоров’я дитини та підтримати власну форму.

  Проводимо індивідуальну роботу з дитиною на запит батьків: це можуть бути приватні уроки читання, математики чи англійської мови (або будь-які інші заняття).

  Форма зв'язку   captcha

   [recaptcha]

   Майстерня знань – дитячий навчальний центр