Індивідуальна робота

services banner

Записатися на пробне заняття

Чи буде цікаво дитині на занятті? Перевірте, перш ніж купувати абонемент!

  [recaptcha]

  Індивідуальна робота

  «Майстерня знань» надає послуги дитячого логопеда, дитячого психолога, дитячого вокалу та проводить заняття з бебі-фітнесу (гімнастика для малюків).

  Навіть якщо у дитини немає мовленнєвих порушень, логопедичні заняття необхідні для розвитку її мовлення, збагачення словникового запасу. З допомогою логопеда малюк значно швидше навчиться вимовляти звуки, та й сам процес навчання стане цікавішим.

  Дитячий психолог допомагає дитині розвивати пізнавальні процеси: пам’ять, увагу, уяву, приховані творчі здібності, вирішувати проблеми, які виникають в процесі навчання. Він вивчає характер, темперамент, особливості мислення малюка, вольові якості, щоб допомогти йому швидше адаптуватися до нового колективу, налагодити контакт з іншими дітьми.

  Навчання вокалу для дітей спрямоване на загальний творчий розвиток малюків дошкільного віку. Вокальні заняття поєднують елементи акторської майстерності й танцювальні па — так вихованець не просто вивчає техніку співу, а й учиться бути артистичним і не боятися сцени.

  Бебі-фітнес — це курс спеціально розробленої гімнастики для малюків від 1 до 3 років. Виконуючи вправи разом з малюком, можна корисно збавити час, зміцнити здоров’я дитини та підтримати власну форму.

  Проводимо індивідуальну роботу з дитиною на запит батьків: це можуть бути приватні уроки читання, математики чи англійської мови (або будь-які інші заняття).

  Форма зв'язку   captcha

   [recaptcha]

   Майстерня знань – дитячий навчальний центр