Навчання

services banner

Записатися на пробне заняття

Чи буде цікаво дитині на занятті? Перевірте, перш ніж купувати абонемент!
  Навчання

  Дошкільна підготовка малюка — це не просто база знань, яку засвоює вихованець. «Майстерня знань» навчає малюків спілкуватися один з одним, працювати в колективі, конструктивно вирішувати суперечки.

  Ми дбаємо про всебічний розвиток дитини, застосовуємо сучасні методи навчання та власні методичні розробки. У курс навчання обов’язково входять уроки англійської мови для дітей.

  Перед вступом до першого класу дитина повинна мати певний багаж. І це не тільки літери й цифри. Малюку потрібні початкові знання з природознавства, основ здоров’я та інших предметів, які викладаються в перший рік шкільного навчання. Орієнтуючись на перелік цих освітніх вимог, ми і навчаємо дитину.

  Кожне наше заняття перевірене методистом. Інформація подається вихованцям через казки, картинки, наочність, розвиваючі ігри та мультфільми. У комплекси занять входить урок з ритміки або бебі-фітнесу в спортзалі. Це дозволяє дітям витратити енергію, яка накопичилась за час уроку, адже відомий факт — розумова діяльність покращується завдяки фізичній активності.

  Крім опрацювання навчального матеріалу, ми розвиваємо пам’ять та уяву, працюємо над концентрацією уваги. Наша робота направлена на максимально комфортну та швидку адаптацію дитини до особливостей навчального процесу.

  Ми вчимо дітей спілкуватися між собою, налагоджувати дружні контакти, співіснувати в колективі. Після закінчення підготовчих курсів ваша дитина буде готова до навчання в школі, до нового дитячого колективу та до спілкування з учителями.

  Форма зв'язку   captcha

   [recaptcha]

   Майстерня знань – дитячий навчальний центр