Творчість

services banner

Записатися на пробне заняття

Чи буде цікаво дитині на занятті? Перевірте, перш ніж купувати абонемент!
  Творчість

  У кожної дитини є творчий потенціал — його просто потрібно розкрити. Саме цим займається «Майстерня знань» — розвитком творчих здібностей дітей. Ми грамотно й акуратно направляємо малюка, зацікавлюємо його розвиватися.

  Ми підберемо ключ до дитячої душі, зберігши та розвинувши її індивідуальність, внутрішній потенціал і творчі задатки.

  Коли варто задумуватись про розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку? Якомога раніше!

  В 1–2 роки прокидаються нахили малюка. Одні діти люблять танцювати й слухати музику, інші — малювати чи ліпити, а дехто більшу частину часу проводить в активних іграх. У цей період варто поспостерігати за малюком, аби зрозуміти, в якому напрямку розвивати його далі.

  У 3–4 роки діти найбільш сприйнятливі до нових знань і з задоволенням займаються різними видами творчості. У цьому віці для всебічного розвитку дитини велике значення мають такі види діяльності, як малювання, ліплення, музика та хореографія.

  У 5–6 років малюк починає готуватися до першого класу. У цей період важливо не забувати про творчу активність, а навпаки, заохочувати малюка до будь-якої творчої діяльності, навіть якщо його захоплення здаються тимчасовими.

  В «Майстерні знань» малюк може спробувати все. Наші вихованці відвідують музику, вокал, шахи, заняття з ритміки, гімнастики, театральний гурток. Може, вашій дитині сподобається малювати? Запропонуємо класичні та сучасні техніки образотворчого мистецтва (квілінг, декупаж тощо). Хочете спробувати танці? Запрошуємо на хореографію! Як мінімум, малюк матиме гарну поставу та буде впевненим у собі.

  Зрештою, коли особистість має так багато часу для пошуку себе, як не в дитинстві?

  Форма зв'язку   captcha

   [recaptcha]

   Майстерня знань – дитячий навчальний центр