До всіх записів

Вчимо англійську з малюком: підказки від «Майстерні знань»

12 Жовтня 2018

Англійська для дітей: головне, щоб цікаво!

Читати та розмовляти з дитиною іноземною мовою можна починати, коли вона вже вимовляє звуки та вміє формулювати прості речення рідною мовою.

Головне завдання при ранньому розвитку дитини — зацікавити її навчанням.

  1. Придумайте для однієї з іграшок малюка історію: мовляв, вона приїхала до вас у гості з Англії, українською не розмовляє, але дуже хоче подружитися. Влаштовуйте разом традиційні англійські чаювання, грайте в ігри, нехай малюк розповідає іграшці (вам), що йому подобається, що він робив сьогодні тощо.
  2. Що подобається вашому малюку? Співати, танцювати, малювати? Поєднуйте його хобі з іноземною мовою! Якщо співаєте, то англійські пісеньки, якщо вчите віршик, то англійською мовою, якщо малюєте, то вивчаєте англійську лексику на тему малювання і так далі. Таким чином ви дбаєте про всебічний розвиток дитини.

Вивчаєте лексику? Картки допоможуть!

Про метод вивчення англійської для дітей за допомогою мовних карток ви напевно чули. Їх можна зробити самостійно з паперу: з одного боку — ілюстрація, з іншого — слово з транскрипцією і перекладом. Або ж замовити якісні та яскраві картки з англійської мови в «Майстерні» — в наборі є 350 карток на 23 лексичні теми, а також інструкція з 9-ма іграми. Придбати їх можна на нашому сайті: Посібники

Що читати дитині англійською

Читайте малечі книги, казки та комікси з цікавим сюжетом і яскравими ілюстраціями. У вивченні англійської мови для дітей дошкільного віку добре використовувати друковані матеріали, хоча є ресурси, де читати можна онлайн. Наприклад:

  1. https://www.kidsworldfun.com — частина дитячих книжок, оповідань, віршиків тощо є у вільному доступі.
  2. https://freekidsbooks.org — каталог електронних книжок: можна обирати жанр і тематику, сортувати книги за віком дитини.
  3. https://www.oxfordowl.co.uk — каталог електронних дитячих книг для різного віку (читати книги онлайн можна після реєстрації).

Не забувайте, що читати дитині потрібно виразно та з інтонацією. А після прочитаного можна влаштувати театральну сценку та розіграти події з книжки. Англійською мовою, звісно ж.

Чотири прості правила англійської для малюків

  • Вчимо мову в контексті ситуації. Обираючи товар у магазині, проговорюйте з малюком назви його улюблених продуктів, під час прогулянки розмовляйте англійською про природу та природні явища, у зоопарку — про тварин тощо.
  • Вивчаємо лексику, яка близька дитині в її віці. Уникайте слів, які дитина не застосовуватиме в побуті (для складнішої лексики прийде свій час) і зосередьтесь на простому: кольори, одяг, тварини, їжа, сім'я.
  • Візуалізуємо. Вивчаєте з малюком тварин? Демонструйте йому картинки та відео з тваринами, за можливості знайомте його з ними наживо (наприклад, у селі чи в зоопарку).
  • Говоримо цілими фразами. Вивчаючи слова, одразу придумуйте з ними речення. Так малюк запам'ятовуватиме не лише окремі слова, а й навчиться правильних граматичних конструкцій.

Англійська для дітей з «Майстернею знань»

«Майстерня» проводить уроки англійської для дітей 1-8 років. Потрапляючи на наші заняття, малюки повністю поринають в англомовне середовище. Ми проводимо навчання в ігровій формі, співаємо пісні для дітей англійською, танцюємо, переглядаємо мультфільми, інсценізуємо казки.

Для кожної вікової категорії дітей — окрема навчальна програма, яка враховує особливості сприйняття, запам’ятовування, уважності малюка. Кількість дітей у групі — до 6 осіб, що дозволяє педагогам застосовувати індивідуальний підхід до дитини.

Записатися на пробне заняття з англійської для дітей можна за посиланням: Англійська мова

Форма зв'язкуcaptcha